Home > Grožiui > Nagams tai kas geriausia – profesionalios priemonės

Nagams tai kas geriausia – profesionalios priemonės

Kad ir koks metų laikas už lango, norisi jaustis pakiliai ir pasitikinčiai savimi. Tai moteris jaučia, kai pačios savimi pakankamai rūpinasi nuo kojų nagų iki plaukų galiukų. Nors dažnai lekiam, skubam rūpindamiesi vaikais, šeima, darbo reikalais ar namais, reikia prisiversti, ir tikrai tiesiogine ta žodžio prasme, save sustabdyti ir pasirūpinti savimi.

Nėra didelio skirtumo atsiduosite į profesionalo rankas, ar tai darysite pati namuose. Svarbu tik priemonės, kokias pasirinksite. Jos, pageidautina, kad būtų aukštos kokybės, skirtos profesionalams. Tik tokios priemonės užtikrins efektyvų ir išliekantį rezultatą.

Renkantis priemones nagams, iš gausybės pasiūlos, nėra lengva išsirinkti, tai kas geriausia. Tačiau specializuotos nagų priežiūros parduotuvės jums palengvintų tai padaryti. Čia nagams, rankų ar pėdų odai prižiūrėti priemonės skirtos profesionalams. Jas pirmiausia išbando aukščiausių kategorijų meistrai ir tik gavus jų patvirtinimą, kad tai geras produktas, prekės leidžiamos į rinką, į specializuotas parduotuves.

Nagams skirtas priežiūros ir puoselėjimo priemones rasite Beautyfor parduotuvėje. Geliniai lakai skirti ilgalaikiam manikiūrui, įprasti lakai, priemonės nagams formuoti, lakų nuėmejai – čia visos priemonės skirtos profesionalams, tačiau turint žinių, jomis naudojantis, atliksite geriausių salonų lygio manikiūrą ar pedikiūrą namuose. Pirmiausia paruoškite nagą lakavimui. Suminkštinkite odeles, pašalinkite jas, dilde suformuokite nago ilgį ir formą. Tuomet paruoškite nago plokštelę lakavimui. Šiek tiek švelnia dilde ją pašiaušdami ir nuriebalinę specialia priemone. Tuomet denkite pasirinktos spalvos laku ir lakavimą užbaikite viršutiniu nagų lako sluoksniu. Šis sluoksnis paspartins lako džiūvimą, bei išlaikys jį ilgiau. Toks manikiūras išliks iki savaitės.

O jei esate užimta ir skubanti moteris, jums laiko sutaupys ilgalaikiam lakavimui skirti geliniai lakai. Šiuo laku dengti nagai išsilaiko iki trijų savaičių. Priemonių ir įrankių tokiam lakavimui atlikti galite rasti groziui.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *