Home > Pomėgiai > Madingiausiai batai moterims 2019

Madingiausiai batai moterims 2019

batai moterims

Jei moteris galėtų, turėtų šimtus batų, bet vis tiek sakytų, kad mažai. Kadangi ne kiekviena turi galimybę turėti visus batus kurių nori, tenka rinktis pačius tinkamiausius, kaip tai padaryti? Kaip žinoti kokie batai tinkamiausi, kokie madingiausi? Kur ieškoti ir kur pirkt?

Šis straipsnis tikimės, kad jums padės apsispręsti ir susirasti tinkamiausius batus už geras kainas.

Šį sezoną madingi ir masyviais padais batai, ir sportiniai bateliai, ir žemapadės basutės.

Masyvus padai

Šią vasarą platformos dar madingesnės nei praeitais metais. Kad ir kokia spalva bebūtų – balti ar juodi, raudoni, spalvoti, auksiniai ar sidabriniai – batai su platforma vis dar labai madingi. Kalbant apie patogumą nekyla jokių klausimų. Platforminiai batai yra labai patogūs net toms, kurios nemėgsta aukštakulnių. Kulno aukštis nesijaučia, o moteris atrodo elegantiškiau ir gražiau, nei su lygiapadžiais bateliais.

Sportiniai bateliai

Na, čia yra neišsemiama tema. Šie batai, tikriausiai dar ilgai neišeis is mados. Patogumo ir stilingumo viršūnė jau keletą metų. Vasarai renkamės šviesius, lengvesnius sportinius batelius, tokie visada tinka prie visko vasaros metu. Ar apsirengsite džinsus ar lengvą suknelę sportiniai batai šiandien dera prie visko.

Žemapadės basutės

Laikas pakalbėti apie išties vasarišką avalynę. Kai už lango matome saulę, o orų prognozė sako apie didelį atšilimą, norisi rengtis sukneles ir mūvėti basutes. Tokie batai moterims neatsiejama kiekvienos spintos dalis vasaros metu. Kiekvienai moteriai suteikia švelnumo, gražumo, lengvumo priderinus prie aprangos.

Aukštakulnės basutės

Vasaros šventei puošnią suknelę turite, o avalynės ne. Visi aukštakulniai, kuriuos turite savo spintoje nusibodę ir norisi naujų, vasariškų, puošnių batelių? Aukstakulnės basutės puikus pasirinkimas karštą vasaros dieną atrodyti nepriekaištingai ir šventiškai. Www.batuskveras.lt siūlo didelį asortimentą tokių batelių. Išsirinkite ir nusipirkite batelius, kuriuos nešiosite ne vieną kartą. Tai ganėtinai universali avalynė, kuri tiks tiek svarbiai šventei, tiek vakariniam pasivaikščiojimui atostogų metu.

Ir pabaigai – klasikiniai smailianosiai

Klasika niekada jūsų nepaves, kaip ir klasikinės suknelės, taip ir klasikiniai bateliai – visada gera idėja. Tai investicija ne vieniems metams. Internetinėje parduotuvėje rasite didelį klasikinių aukštakulnių pasirinkimą. O galbūt beieškodamos klasikos netikėtai rasite kažką išskirtinio.

Išpildykite savo svajones turėti naujų vasariškų batelių nebrangiai ir neskirdama tam labai daug laiko. Tereikia peržiūrėti batus moterims ir išsirinkti jums tinkamiausius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *