Home > Kelionės > Kelionių valdymo sprendimai

Kelionių valdymo sprendimai

transporto valdymas

Logistikos įmonių veikloje esminį vaidmenį turi greitis, nes nuo jo priklauso praktiškai visa veikla, nuo pasiūlymo pateikimo ir užsakymo gavimo, ir įvykdymo. Sėkmė lydi tas įmones, kurios sugeba viską padaryti maksimaliai greitai ir kokybiškai, bet jos dažniausiai būna vienu žingsniu priekyje konkurentų. Tas pats greitis yra būtinas ir esant poreikiui kažką keisti ar priimant sprendimus vežimų metu. Būtent ekspedicijos vadybininkai yra tie žmonės, kurių atsakomybė yra kuo greičiau išspręsti atsiradusias problemas, arba rasti išeitį iš nenumatytų situacijų.

Tam, kad tokios situacijos keltų kuo mažiau streso ir sprendimų priėmimas būtų kuo paprastesnis, yra būtina turėti visą informaciją, o tai reiškia – valdyti situacijas. Tačiau to neįmanoma pasiekti, be kokybiško sprendimo kelionių valdymui, kuris leistų vienoje vietoje turėti visą reikiamą informaciją, tiek apie maršrutą, tiek apie vairuotoją ir žinoma apie klientą ir jo krovinį. Taip pat svarbu valdyti ir kitų kelionių informaciją, o visi atsiradę sunkumai, gali būti išsprendžiami gerokai greičiau, prie jų sugaištant minimaliai laiko. Visa informacija apie suplanuotą vairuotojui kelionę yra labai svarbi: jo buvimo vieta, suplanuotos ir neplanuotos išlaidos, galimos sustojimo vietos ir žinoma, galimybė valdyti situaciją, kad reikalui esant, būtų galima informuoti užsakovą apie iškilusius nesklandumus ir pasiūlyti galimus problemų sprendimo variantus.

Sugebėjimas valdyti keliones, padeda keisti pirminius nustatymus, jei dėl kažkokios priežasties jie pasirodo esą ne patys optimaliausi. Tai gali įtakoti nenumatytas kelio remontas, apie kurį pranešą kitas vairuotojas, arba informacija iš kliento apie darbo laiko pasikeitimus, išsikrovimo vietoje. Greitas įvertinimas susiklosčiusių situacijų ir tikslus paskaičiavimas optimaliausio sprendimo, gali padėti išvengti nenumatytų išlaidų ir sutaupyti daug brangaus laiko.

Kaip optimaliai valdyti keliones ir išmaniai naudotis transporto valdymo sistemomis galite sužinoti, paspaudus ant nuorodos: https://www.terrait.lt/produktai/verslo-valdymo-sistemos/transporto-valdymo-sistemos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *