Home > Grožiui > Kaip internetu išsirinkti vestuvinių žiedų dydį?

Kaip internetu išsirinkti vestuvinių žiedų dydį?

Nors ir retai, tačiau nutinka ir taip, jog vestuvinius žiedus tenka rinktis nuotoliniu būdu. Ir tai dažniausiai pasitaikantys atvejai tarp svetur dirbančių bei gyvenančių žmonių, kurie žiedus gaminasi Lietuvoje. Nors šiandien ir Lietuvoje gyvenantys vis dažniau žiedus įsigyja internetu, pas kokį nors patikimą juvelyrą, kuris yra už daugybės kilometrų.

Tačiau ne paslaptis, kad vestuviniai žiedai yra toks aksesuaras, kuris įprastai nešiojamas kasdien. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti šio itin svarbaus papuošalo dydį. Tiesa, kai kuriais atvejais, jeigu dydis ir netiks, galima pakeisti jį kitu. Tačiau tik tuomet, jeigu žiedai nėra gaminti pagal individualų užsakymą. Priešingu atveju, teks ieškoti kitų alternatyvių būdų, kurie galėtų šią situaciją išspręsti.

Šiandien jokia problema žiedus ir mažinti, ir didinti, tačiau tik tuos, kuriuose nėra inkrustuoti akmenys arba jie nėra specialiai dekoruoti. O ne paslaptis, kad vestuviniai žiedai su akmenimis ar išskirtinio dizaino yra labai dažnas pasirinkimas tarp būsimų jaunavedžių.

Taigi, kaip sužinoti savo dydį? Pats paprasčiausias būdas – tai pamatuoti savo turimų žiedų dydžius. Tai padaryti galima ir buitiškai, tam nėra būtini jokie specialūs matuokliai. Tiesiog pakanka paprasta liniuote išmatuoti vidinį žiedo skersmenį milimetrais. Tačiau ne visuomet tai yra taip paprasta, kalbant apie vyrus, kurie retai kada iki vestuvių tokius papuošalus nešioja. Šiuo atveju geriausia išmatuoti su popieriaus ar kitokia paslankia juostele, glaudžiai apjuosiant pirštą.
Dažniausiai nurodomas ne tik žiedų dydis, bet ir mm, todėl neturėtų kilti sunkumų, jeigu matavimą atlikote tiksliai. Tačiau norėdami sužinoti žiedo dydį, gautą matmenį milimetrais reikėtų padalinti iš koeficiento 3,14, kitaip dar matematikoje žinomo, kaip π. O atskirais atvejais gali tekti pasitelkti įvairiausias gudrybes dydžiui sužinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *