Home > Grožiui > Kaip nebrangiai apsirengti?

Kaip nebrangiai apsirengti?

Pasižiūrėjus į vardinių drabužių kainas galima kiek apstulbti. Šimtus, o kartais net tūkstančius eurų kainuojantys marškinėliai, aksesuarai, bateliai, paltai ir striukės daug kam lieka neįminta mįsle (kodėl už juos reikia tiek mokėti), o kitiems tai yra stiliaus, mados ir viso ko gražaus etalonas. Tačiau nuneigti fakto, kad tai yra be galo brangūs pirkiniai, tikrai negalima. Kitoje spektro pusėje turime paprastesnius drabužius, kurių dizainas gal yra kiek mažiau išraiškingas, o gal gamintojas nežinomas, bet rezultatas yra toks, kad jie kainuoja ne vieną ir ne du, o dešimtis, galbūt net šimtus kartų mažiau nei brand‘iniai rūbeliai. Kodėl taip yra – nesigilinsime. Geriau padėsime tiems žmonėms, kurie nenori išlaidauti prekės ženklams ir nori tik nebrangiai įsigyti paprastų, normalios kokybės rūbų, su kuriais atrodytų tvarkingai. Štai keletas patarimų.

Pirkite internetu

Aišku kaip dieną, tiesa? Internete sutaupyti galima jau vien dėl to, kad čia pardavėjams neretai nereikia rūpintis prekių ekspozicija bei vežiojimu į parduotuves. Vyksta tiesioginė prekyba iš tiekėjo ar sandėlio, dėl to galima parduoti pigiau. Taip pat internete vyksta didesnė kainų konkurencija ir pardavėjai varžosi, kuris pasiūlys pigiau, o tai yra daug naudingesnis dalykas pirkėjams/vartotojams, t.y. jums. Turėkite tai omenyje ir drabužius pirkite internetu, svarbu tik žinoti savo dydį ir rasti patikimą pardavėją. Gausią pasiūlą bet kurioje drabužių prekių kategorijoje galite rasti Varle.lt e-parduotuvėje. Paspauskite ant šios nuorodos – https://www.varle.lt/marskineliai/ ir įsigykite kokybiškų marškinėlių gera kaina internete!

Nebijokite padėvėtų drabužių parduotuvių

Jūsų arba gretimame mieste tikrai yra dėvėtų drabužių prekybos vieta. Didžiuosiuose miestuose tokių turime tikrai ne vieną, todėl pasirinkti galima iš didelio prekių asortimento. Parduodami dėvėti rūbai neretai turi vintažinę ir retro vertę, kuri patinka jaunimui ir atrodo stilingai nūdienų kontekste. Galiausiai tai tie parduodami rūbai bene visad būna geros kokybės, o kainuoja vos keletą eurų.

Neįsimylėkite vardų

Nors Versace ar Gucci skamba fantastiškai, patikėkite, pats geriausias rūbas yra tas, kuris buvo pasiūtas būtent jums individualiai. Tai yra dar viena priežastis, kodėl įsimylėti prekės ženklus yra neverta. Dėvėdami drabužį, ant kurio aiškiai matosi prekės ženklas, jūs darote nemokamą reklamą gamintojui, o neretai ir nupiginate savo išorę, atrodote materialistai. Galiausiai, tie patys madų namai dažnai darbina Azijos šalių gyventojus, moka jiems skatikus, o parduoda drabužius 100 kartų brangiau nei siuvėjai su mažiau žinomu prekės ženklu, kurie gamina tomis pačiomis sąlygomis ir, kurių produkcijos savikaina nesiskiria.

Išparduotuvės

Galima rasti ne vieną išparduotuvę, kur parduodami garsių gamintojų vardiniai rūbai, kurie yra iš praėjusių sezonų kolekcijos. Dėl to jie būna gerokai nukainoti, nors atrodo puikiai ir juos malonu liesti, mat dažnai būna pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų.

Laukite išpardavimų

Kaip ir savaime suprantamas dalykas. Išpardavimų metu galima sutaupyti nuo 30 iki 70 procentų nuo pirkinių vertės. Svarbu suprasti, kad pirkdami vienus marškinėlius ar dvejus drabužius nuo tų nuolaidų sutaupysite tik simbolinę sumą. Tačiau, jeigu apsipirkinėja visa šeima arba jūs siekiate visiškai atnaujinti savo dabartinę spintą, tai sutaupyta suma nuo išleistos bus tikrai didelė ir reikšminga. Drabužių išpardavimai internetu irgi turėtų patraukti jūsų dėmesį.

Drabužius perdarykite

Turėjote džinsus, kurie įplyšo? Pasidarykite plėšytus džinsus arba šortus. Ilga suknelė nebeatrodo gražiai? Pasitrumpinkite ją. Yra daugybė dalykų ir variantų, ką galima padaryti su senais, nebenešiojamais rūbais, kad jie vėl atrodytų puikiai. Pasinaudokite tuo ir perdarykite savo drabužius. Sutaupysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *