Home > Namams > Interjero dizainas, kaip nesuklysti?

Interjero dizainas, kaip nesuklysti?

Šiais laikais labai nesudėtinga interneto platybėse surasti begalę interjero pavyzdžių. Tačiau dažnai susidaro įspūdis, kad dauguma įžymybių ir itin populiarių nuomonės formuotojų socialiniuose tinkluose demonstruoja savo namus, kur vyrauja praktiškai identiškas stilius. Tie patys monochrominiai ar baltos spalvos interjerai, minimalistinio stiliaus skandinaviški baldai ir dekoro elementai, kurie labiau primena kičą, nei realios vertės meno kūrinį. Tokie namai tarsi paveiksliukai, tačiau juose trūksta charakterio ir gyvybės, kuri atspindėtų šeimininkų pomėgius, gyvenimo būdą ar filosofiją, kuria vadovaujasi, siekdami savo ambicijų.

Atrodo neįtikėtina, kad interjeras tiek gali atskleisti apie savininkus, tačiau tame yra labai daug tiesos. Visų pirma, tai kokius namus jūs pasirinkote ir kaip kuriate jų veidą, labai priklauso nuo jūsų vidinės būsenos, pasaulio pajautimo ir požiūrio į vertybes, kuriomis vadovaujatės ir gyvenime. Vieniems, gal artimesnis klasikinis interjero stilius, kur viskas apgalvota iki mažiausių smulkmenų ir kiekvienas daiktas turi savo vietą. Kitiems, galbūt artimesnis kelių interjero stilių derinys, kuomet visos gyvenamosios erdvės yra kuriamos eklektiškai, bandant suderinti jau esamus ir naujus baldus, daug dėmesio skiriama medžiagiškumui, skirtingoms faktūroms, įvairiems raštams ir nevengiama ryškesnių spalvų. Tokius interjerus ypač mėgsta kūrybiški, meninės prigimties žmonės, kurie gyvena didmiesčiuose ir vertina ne tik klasiką, bet ir šiuolaikinį meną ir inovatyvias mados tendencijas.

Vilniuje galima atrasti nemažai puikių interjero specialistų, kurie ne tik patars, padės išsirinkti, bet ir sukurs individualų jūsų namų stilių. Svarbiausia, nebijoti eksperimentuoti, ieškoti įvairių sprendimų, žaisti spalvomis ir nebijoti suklysti, nes tai ką galbūt laikote klaida, gali tapti viskuo keičiančiu atradimu ar galimybę susikurti unikalius, stilingus namus, kuriuose galėsite drąsiai būti savimi, be jokių įsipareigojimų kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *