Home > Grožiui > Kaip išsirinkti gelinio lakaivmo lempą?

Kaip išsirinkti gelinio lakaivmo lempą?

Gelinis lakavimas, priauginti nagai šiandien yra daugelio moterų kasdienybė ir tikras išsigelbėjimas. Šių procedūrų dėka manikiūras ilgą laiką lieka nepriekaištingas ir gražus, todėl tai leidžia tuo pačiu ir sutaupyti laiko.

Auganti paslaugų paklausa natūraliai didina ir naujų specialistų paklausą. Vis daugiau jų atranda save šioje srityje, suteikdamos moterims tai, ko joms labiausiai reikia. O neretai šias procedūras moterys ryžtasi atlikti ir pačios sau.

Nepriklausomai nuo to, ar tai atlieka profesionaliai, ar pačios sau, be tam reikalingų įrankių bei įrangos to atlikti neįmanoma. Todėl geliniam lakavimui skirti lakai ir lakavimo lempa yra būtini tokiai procedūrai atlikti.

Keletas patarimų, kaip išsirinkti gelinio lakavimo lempą:
1. Lempos gali būti trijų tipų – UV, LED arba UV/LED (hibridinė). Rekomenduojama visas priemones pirkti vienu metu, geriausia konsultuotis su specializuotos parduotuvės konsultantu. Ne visos gelinės priemonės stingsta vienodai, todėl svarbu, kad jūsų įsigyti geliniai lakai ir geliai būtų tinkami jūsų pasirinktai lempai. Atkreipkite dėmesį, kad UV geliniai lakai nestingsta LED lempoje. Todėl visais atvejais geriausia rinktis hibridinę.

2. Atsiradus naujesnėms technologijoms ir LED lempoms, UV lempos laikomos senesnės kartos priemone. Nors jos pasižymi žemesne kaina, jose priemonės džiūsta ilgiau, todėl ilgėja darbo laikas. Dirbant profesionaliai tai yra labai svarbus kriterijus, siekiant sutaupyti ne tik savo, bet ir klienčių brangų laiką. Produktų LED lempose stingimo laikas yra 3-4 kartus trumpesnis nei UV.

3. UV lempoje naudojamos keičiamos lemputės, tačiau jų tarnavimo laikas yra kone 5 kartus trumpesnis, nei LED lempose esančių šviesos diodų tarnavimo laikas. Pastarosios nėra keičiamos, tačiau tarnauja net iki 50 tūkst. darbo valandų.

Čia rasite daugiau informacijos apie lempų privalumus ir skirtumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *