Home > Kelionės > Atostogos Lietuvoje su vaikais

Atostogos Lietuvoje su vaikais

Lietuva – nepaprastai jauki ir rami šalis, kuri yra puiki vieta šeimyniniam poilsiui. Dėl kompaktiško valstybės dydžio kelionės tarp skirtingų miestų ir vietų neužims daug laiko.

Į Lietuvą geriausia atvykti vasarą

Populiariausi kurortai paplūdimio atostogoms yra Palanga ir Klaipėda. Skirtingai nei klasikinėse paplūdimio vietose, Lietuvoje nėra alinančio karščio, kuris gali turėti įtakos atostogoms. Priešingai, šiltos Baltijos jūros pakrantėje karaliauja komfortiška temperatūra. Tai turizmas Lietuvoje, kuris leidžia jums gauti visą įmanomą malonumą. Laisvalaikį galima praleisti daugybėje pramogų ir vandens parkų, kuriuose gali pramogauti įvairaus amžiaus vaikai. Nepamirškite apie vietinius zoologijos sodus ir muziejus. Jie pavers kelionę pažintine ir dar įdomesne.

Druskininkų kurortas garsėja gydomaisiais mineraliniais šaltiniais

Tai vienas didžiausių vandens kompleksų Lietuvoje. Vandens parkas siūlo savo svečiams įdomų laiką ir daugybę vandens čiuožyklų. Vandens parkas yra dengtas, todėl jį galite aplankyti bet kokiu oru. Čia yra atrakcionai įvairaus amžiaus vaikams, taip pat didelis baseinas, audringos upės, kriokliai. Vietoje yra specialios lempos, imituojančios saulės šviesą. Kruopščiai suprojektuotas peizažas leis pasinerti į atogrąžų salos atmosferą. Ekstremalaus sporto mėgėjai kviečiami kovoti su reguliariai baseino paviršiuje pasirodančiomis bangomis. Parke yra keletas sūkurinių vonių vietų. Pagrindinis komplekso bruožas – unikali čiuožykla, kurios ilgis yra 212 metrų. Atostogos Lietuvoje su vaikais gali būti nuostabios ir nepamirštamos.

Vienintelis didelis zoologijos sodas Lietuvoje yra Kaune

Jis įsikūręs vaizdingame ąžuolyne. Objektas atidarytas 1938 m. Kompleksas užima daugiau nei 16 hektarų plotą. Jo aplinka yra kuo artimesnė natūraliai. Ten gyvena daugiau nei 3 tūkst. Lamos yra žinomiausios tarp jų; jie dažnai dalyvauja vietiniuose paraduose ir festivaliuose. Galite aplankyti nepaprastai gražų ir vaizdingą botanikos sodą Palangoje. Parkas įrengtas aplink grafo Tiškevičių rūmus, kuriuose šiandien įsikūręs Gintaro muziejus. Parko kraštovaizdžio dizainą sukūrė garsus prancūzų dizaineris Eduardas Andre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *