Home > Pomėgiai > Kas svarbiausia vestuvių planavime?

Kas svarbiausia vestuvių planavime?

Kalbant vestuvių planavimo tema, daugelis paminėtų, jog svarbiausia tai yra klasikiniai vestuvinių žiedai. Tai pagrindinis vestuvių akcentas, be kurio neapsies nei vienos vestuvės. Tačiau vestuvių planavimas yra didelis procesas, tam žmonės pasilieka daug laiko ir planuoja vidutiniškai visus metus. Dažniausia net rezervuotis tinkamą vaikui ir vietai reikia net metus laiko iš anksto. Tačiau kokie pagrindiniai kriterijai kalbant apie vestuvių paplanavimą? Ką reikėtų atkreipti dėmesį ir nuo ko pradėti planuotis vestuves?

Nustatykite savo biudžetą. Atėjo laikas atlikti skaičiavimus ir susmulkinti keletą nelabai įdomių skaičių. Prieš pradėdami ką nors, turite išsiaiškinti, kas už ką moka, ir nustatyti savo vestuvių esmę. Iš ten norėsite suskaidyti minėtą biudžetą – koks prioritetas? Kas ne? – ir pradėkite atitinkamai skirti lėšas. (Čia praverčia nedidelis rinkos tyrimas.) Ir kadangi šie skaičiai pasikeis planuojant, protinga pradėti išsamią skaičiuoklę nuo pat pradžių. Tai padės jums sekti savo išlaidas ir lengvai koreguoti skaičius.

Sudarykite svečių sąrašą. Jei tik galėtum pakviesti visus, tiesa? Yra tikimybė, kad negalite, todėl kvietimų siuntimui turite uždėti dangtelį. Sprendžiant dėl galvos skaičiaus, atsižvelkite į savo biudžetą (kiek galite sau leisti?) Ir vietą (kiek žmonių tinka?). Be to, kas už ką moka? Tada išsiaiškinkite, kaip padalyti sąrašą.

Pasamdykite vestuvių planuotoją. Vėlgi, tai priklausys nuo jūsų biudžeto. (Sąžiningas įspėjimas: beveik viskas bus.) Bet jei jūsų lėšos leidžia – arba jei nuo to priklauso jūsų ramybė – dabar pats laikas paliesti savo didelės dienos vadovą. Šis asmuo bus jūsų dešinioji moteris (arba vyras) ir padės jums priimti visus sprendimus-nuo vietos pasirinkimo iki biudžeto stebėjimo ir visos logistikos tvarkymo. Tai labai praktiškas ir puikus pasirinkimas, tačiau reikalaujantis nemažai lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *