Home > Namams > KOKIOS YRA RANKŠLUOSČIŲ KATEGORIJOS?

KOKIOS YRA RANKŠLUOSČIŲ KATEGORIJOS?

Visi mūsų aplinkoje esantys rankšluosčiai yra skirstomi į keturias skirtingas kategorijas, t. y., virtuvės, vonios, pirties bei kūdikiams skirtus rankšluosčius. Visų minėtų kategorijų rankšluosčius lengvai rasite, sekdami šią nuorodą: https://tavosapnas.lt/katalogas/prekes-namams/ranksluosciai/, o dabar su minėtoms rankšluosčių kategorijomis susipažinkime kiek išsamiau.

Virtuvės rankšluosčiai

Sunku būtų rasti universalesnį virtuvei skirtą tekstilės gaminį nei virtuvės rankšluosčiai. Įprastai šie gaminiai yra siuvami iš medvilnės. Ar žinote, kodėl? Priežastis tikrai paprasta. Medvilnė yra natūralus ilgaamžis pluoštas, galintis tarnauti ilgai net ir itin dažnai jį skalbiant. Niekam ne paslaptis, kad virtuvės rankšluosčiai yra vienas dažniausiai skalbiamų tekstilės gaminių, todėl ilgaamžiškumas bei patvarumas yra būtinas. Kita priežastis – medvilnė yra minkšta bei pajėgi gerai ir greitai sugerti vandenį, o šios savybės virtuvėje iš tiesų yra labai svarbios. Negalima pamiršti ir to, kad medvilniniai rankšluosčiai nėra reiklūs priežiūras, t. y., juos lengva išskalbti, panaikinant dėmes.  Medvilniniai virtuvės rankšluosčiai taip pat greitai džiūsta, yra lengvi ir patogūs naudoti.

Virtuvės rankšluosčiai yra būtini net ir toms virtuvėms, kuriuose gaminama labai retai, nes tai itin miela, jaukumo suteikianti interjero detalė, savo spalvine gama, tekstūromis, dekoro elementais galinti tobulai užbaigti visos virtuvės interjerą bei pagyvinti šią namų erdvę.

Vonios rankšluosčiai

Vonios rankšluosčiai privalo būti purūs ir minkšti. Manau, kad šiam teiginiui prieštaraujančių nebūtų, nes vonios rankšluosčiai yra tie tekstilės gaminiai, kurie kas dieną turi kontaktą su mūsų oda. O tais atvejais, kai oda yra jautri, to švelnumo norisi dar labiau. Specialistų teigimu, renkantis vonios rankšluosčius vertėtų pirmenybę teikti medvilniniams bei mikropluošto vonios rankšluosčiams. Medvilniniai gaminiai tinka net ir patiems mažiausiesiems. Jie nedirgina odos, puikiai sugeria drėgmę, yra švelnūs ir pralaidūs orui. Na, o mikropluošto vonios rankšluosčiai itin greitai džiūsta, puikiai sugeria drėgmę, yra lengvi ir patvarūs.

Pirties rankšluosčiai

Pirties rankšluosčiai iš visų kitų rankšluosčių kategorijų išsiskiria savo dydžiu. Šie gaminiai taip pat puikiai sugeria drėgmę, yra patvarūs, neprarandantys savo estetinės išvaizdos net ir dažnai skalbiant, be to, jie minkšti, švelnūs ir labai spalvingi. Pažymėtina, kad pirties rankšluosčių gamybai dažniausiai yra pasirenkamas mikropluošto audinys.

Kūdikių rankšluosčiai

Kūdikių rankšluosčiai, žinoma, žaismingiausi. Jie taip pat išsiskiria savo dizainu, nes labai dažnai turi gobtuvą. Renkantis kūdikių rankšluosčius, pirmenybę teikite natūraliems audiniams, tokiems, kaip medvilnė, kuri nedirgina odos, nealergizuoja bei yra saugi vaikučio sveikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *