Home > Grožiui > IŠSKIRTINĖS PĖDKELNĖS – IŠSKIRTINĖMS MOTERIMS

IŠSKIRTINĖS PĖDKELNĖS – IŠSKIRTINĖMS MOTERIMS

Kiekviena moteris yra grynuolis, kuriam atsiskleisti kartais gali padėti neįtikėčiausios detalės kaip, pavyzdžiui, „marmurinės“, pagal „Scratch“ arba 3D technologiją pagamintos, įvairiais raštais dekoruotos pėdkelnės. Su kuriomis dabar ir susipažinsime.

„Marmurinės“ pėdkelnės – eksperimentuoti nebijančioms moterims

„Ramių“ žalsvų arba pilkų atspalvių „marmurinės“ pėdkelnės – originalus pasirinkimas moterims, kurios nori praktiškos bei išskirtinės detalės, pagyvinsiančios aprangą bei neleisiančios sušalti. Unikaliu raštu pasižyminčios pėdkelnės būna nuo 40–60 denų storio bei yra gaminamos iš poliamido bei elastano. Pažymėtina, kad platų „marmurinių“ ir kitų čia pristatomų pėdkelnių pasirinkimą rasite „Gatta“ pėdkelnių asortimente.

Išskirtiniais raštais margintos pėdkelnės – drąsioms ir dėmesį mėgstančioms moterims

Pagal „Scratch“ techniką sukurtos pėdkelnės yra tobulas pasirinkimas moterims, kurios nori akį traukiančių, nepermatomų pėdkelnių, galinčių bet kokiam įvaizdžiui suteikti naujumo bei originalumo. Skirtingomis stilizacijomis pasižyminčios pėdkelnės yra itin malonios prisilietimui. Raštuotos 40–60 denų pėdkelnės patvarios: spalvos neblunka, pačios pėdkelnės neišsitampo ir nedažo.

Gundančiais motyvais dekoruotos pėdkelnės – romantiškoms viliokėms

Ilga, gana ryški siūlė nugarinėje kojų dalyje visada atrodo šelmiškai ir gundančiai. Romantiškos viliokės itin pamėgusios „Gatta“ pėdkelnes „Ars Amandi Astrea 02“. Juodos arba raudonos šio modelio pėdkelnės yra gaminamos iš elastano siūlų. Jos tamprios (sudėtyje yra 11 proc. elastano) bei puikiai priglundančios, todėl patogios dėvėti. Minėto modelio pėdkelnės pasižymi gausiai dekoruota kelnaičių dalimi, kuri taip pat atrodo itin gundančiai.

Ne ką mažiau gundančiai atrodo ir ilgas kojines imituojančios pėdkelnės. Tokias pėdkelnes renkasi moterys, kurios nori jaustis patraukliai. Pažymėtina, kad minėtos pėdkelnės yra itin patogios dėvėti, lanksčios (garantuoja 3D gamybos technologija) bei tobulai priglundančios. Svarbu paminėti, kad šių akį traukiančių pėdkelnių kelnaičių dalis yra itin patogi ir, kas svarbiausia, diskretiška.

Pagal 3D technologiją pagamintos pėdkelnės – išskirtinei šventei

Matinės pėdkelnės su metalizuotu pluoštu yra pagamintos pagal 3D technologiją. Šios pėdkelnės itin puošnios, o liurekso siūlų taškeliai, kuriais yra nusėtas visas pėdkelnių paviršius, suteikia joms dar didesnio žavesio bei subtilaus žvilgesio. Pažymėtina, kad šios pėdkelnės yra pakankamai storos (40–60 denų), todėl puikiai tiks ir šaltesniu oru.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *