Home > Paslaugos > Kaip išsirinkti kokybiškas vasarines padangas?

Kaip išsirinkti kokybiškas vasarines padangas?

vasarines padangos

Vasarinės padangos nuo kitų rūšių skiriasi tuo, jog yra gaminamos iš kietesnio gumos mišinio, kuris yra atsparesnis karščiui, kas padeda komfortiškai važiuoti sausa kelio danga, jausti gerą sukibimą ir mažiau suvartoti degalų bei mažiau teršti gamtą. Specialus gumos mišinys ir tinkamas protektorius, garantuoja, kad vasarinės padangos gerai sukibs su kelio danga, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Tai priklauso ir nuo energetinio efektyvumo, nes kuo jis yra aukštesnės klasės, tuo yra mažesnis pasipriešinimas. Pasirinkus A kategorijos padangas, jūs būsite garantuoti ir dėl saugumo vairuojant šlapia kelio danga. Žinoma, kuo aukštesnė padangų kategorija, tuo didesnė kaina. Tačiau tikrai verta investuoti, į savo saugumą ir vairavimo komfortą.

Vasarinės padangos dažniausiai neturi jokių specialių žymėjimų, tačiau padangų greičio indeksai paprastai būna didesni nei kitiems sezonams pritaikytų padangų. Jos yra skirstomos į kategorijas nuo A iki G, kaip ir kitų rūšių padangos.

Vasarinės padangos protektoriaus raštas būna šių tipų:

 

standartinis (nekryptinis) – kai vidinė ir išorinė dalis yra vienoda. Pagrindiniai šio tipo protektoriaus privalumai yra: ilgas eksploatavimo laikas; ekonomiškumas; patvarumas; saugumas kelyje ir vairavimo komfortas. Tačiau matomi vidutiniai vairavimo rodikliai; mažesnis pasipriešinimas;

kryptinis – skirtas konkrečiai sukimosi krypčiai. Šio tipo protektoriaus privalumai yra šie: puikus valdymas; geresnis sukibimas su šlapia kelio danga; geresnis automobilio valdymas, važiuojant dideliu greičiu. Pagrindiniai trūkumai – žemesni ekonominiai rodikliai; mažesnis atsparumas smūgiams; greitesnis nusidėvėjimas;

• asimetrinis – padangos protektoriaus vidinė ir išorinė pusės yra skirtingos. Pagrindiniai privalumai: mažas triukšmo lygis; aukštas pasipriešinimas ir padidintas stabilumas. Tačiau šio tipo protektorius turi lanksčias šonines sieneles, mažiau taupo degalus ir trumpiau tarnauja.

Retais atvejais, protektoriaus raštas gali būti ir kryptinis, ir asimetrinis kartu. Specialistai rekomenduoja vasarines padangas keisti naujomis, tuomet kai protektoriaus lieka ne mažiau nei 1,6 mm gylio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *