Home > Dovanos > Stilingas puodelis visada reikalingas

Stilingas puodelis visada reikalingas

Gera įsisupus į jaukų pledą gurkšnoti kvapnią arbatą ar iš savo mylimo puodelio gerti skanią kavą. Ieškantiems originalaus ir stilingo puodelio, rekomenduojame pasižvalgyti po Citysouvenirs.lt puodelių su lietuviška atributika kolekciją, kur lengvai išsirinksite jums labiausiai patinkantį ir tikrai nenorėsite su juo skirtis.

Išskirtinio dizaino puodelis su atvaizdu ar užrašu gali tapti jaukios dovanos idėja savo mylimam žmogui ar draugui. Visi puodeliai turi priderintą keramikinį šaukštelį ir yra įpakuoti į stilingą dėžutę, tad jei planuojate tokią dovaną, jums tikrai neteks sukti galvos dėl jos įpakavimo.

Visame puodelių asortimente, galite rinktis puodelius su užrašu „Lietuva“ ir Trakų, Raudonės, Vilniaus vaizdais ar net Estijos atributika. Yra siūlomi dviejų dydžių puodeliai: 350 ml talpos, puikiai tinkantys gerti arbatą, gaiviuosius gėrimus ar rytinę kavą su pienu, o 175 ml talpos puodelis tiks espresso mėgėjams, kuriems svarbi estetika ir elegancija.

 

Kadangi šie puodeliai yra pagaminti iš akmens masės, jie yra atsparūs karščiui ir yra patvarūs, todėl juos galima naudoti mikrobangų krosnelėje ar plauti indaplovėje. Taip pat toks elegantiškas puodelis gali būti puikia dovana ar suvenyru, reprezentuojančiu Lietuvą, todėl puikiai tiks užsienyje gyvenantiems draugams, kurie galės prisiminti jaukias akimirkas praleistas Lietuvoje. O mūsų šalyje besilankantys užsienio svečiai tikrai labai teigiamai įvertins tokią atminimo dovaną. Taigi įsigijus tokį elegantišką puodelį ar jį padovanojus draugui ar artimam žmogui bus malonu susitikti ir jaukiai besišnekučiuojant išgerti puodelį arbatos ar kavos. Neveltui sakoma, kad stilingame puodelyje ir gėrimai tampa gardesni, labiau atsiskleidžia jų skonio ir aromato savybės. Puodelio dizainas, jo forma, spalva ir raštai yra gerai apgalvoti, todėl jie atrodo patraukliai, bet kurio estetinio skonio žmogui. O šaukštelis, esantis komplekte kartu su puodeliu, harmoningai dera ir yra praktiškas, nes jums nereikės papildomai rūpintis kuo išsimaišyti savo gėrimą ar mėgautis desertu bei jaustis išskirtinai puikiai, besimėgaujant laiku, skirtu sau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *