Home > Maistas > Kuo ypatingas lietuviškas pienas?

Kuo ypatingas lietuviškas pienas?

Apie pieno naudą turbūt žino visi. Jis naudinga ne tik kaulams, tačiau taip pat ir centrinei nervų sistemai. Žinoma, naudą Jums garantuos tik geros kokybės pienas, tad visada verta rinktis Lietuvos gamintojų produkcija, kuri ne tik ekologiška, tačiau dažnai ir artimesnė kiekvieno lietuvio širdžiai.

Natūralu, kad dėl šių savybių pieno paklausa ir pieno eksportas į užsienio šalis yra paklausus, kadangi ne visos šalys gali pasigirti turinčios ūkininkų, kurie gali pasiūlyti geros kokybės, šviežią pieną.

Lietuvos pienas – aktyviai tiriamas

Maisto ir veterinarijos tarnyba akcentuoja, kad Lietuvoje išgaunamas pienas yra labai aktyviai ir tuo pačiu reguliariai tiriamas. Tai reiškia, kad kiekvienas ūkininkas turi labai daug dėmesio skirti ne tik higienai, tačiau taip pat ir keliamoms labai griežtoms normoms. Tai dažniausiai džiugina ne tik šalies gyventojus, tačiau ir užsienio prekybininkus, kurie yra ramūs, kad prekiauja tik visiškai saugiu pienu. Lygiai taip pat ir iš jo pagamintais gaminiais, kurie, kaip jau minėjome – turi labai daug naudos žmogui.

Ir jokio skirtumo, ar ūkininkas turi tik vieną karvę, kurios pieną parduoda, ar 800 – jam skiriama individualiai tiek pat dėmesio, kadangi tai garantuoja geriausią kokybę.

Lietuviško pieno unikalumas

Gali kilti klausimas, ar tikrai lietuviškas pienas yra kažkuo geresnis nei kitų šalių gyvulių produkcija? Nustebsite, tačiau tikrai taip, tad galime tik pasidžiaugti, kad mūsų šalyje pieno gaminiai tikrai gana pigūs, tačiau jų kokybė – nepriekaištinga.

Piene yra labai daug žmogui naudingų bakterijų, kurios padeda ne tik virškinimo traktui geriau funkcionuoti, tačiau ir sustiprinti žmogaus imuninę sistemą. Piene taip pat yra labai daug nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios naudingo žmogaus kūnui, galiausiai, jo nervų sistemai.

Reguliariai vartodami pieną galėsite džiaugtis kur kas geresne sveikata. Žinoma, ne tik pat pieną, tačiau ir jo gaminius. Taip pat būtinai rinkitės lietuviškus gaminius. Juk koks tikslas pirkti lenkiškus, kai, pavyzdžiui, kaina yra beveik ta pati, tačiau kokybė, deja, ženkliai skiriasi. Ir visa tai – lietuvių verslininkų naudai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *