Home > Dovanos > Kaip netikėtai pasipiršti merginai?

Kaip netikėtai pasipiršti merginai?

Pasistenkite, kad Jūsų išrinktoji šios akimirkos nepamirštų visą gyvenimą. Užsakykite staliuką prabangiame restorane. Šampanas, romantiška gyva muzika ir gėlės suteiks akimirkai ypatingo žavesio. Vakarienės metu priklaupkite ant kelio ir paprašykite jos tapti Jūsų žmona. Sužadėtuvių žiedą galima padovanoti jos gimtadienio, Naujųjų metų, Šv. Valentino dienos ar kita proga draugų ir draugių akivaizdoje. Geresnės dovanos negalima ir įsivaizduoti. Tokią dvigubą šventę ji tikrai prisimins visą gyvenimą. Romantiška būtų, jeigu vaikinas nupirktų kelionę į vieną iš šių miestų: Paryžių, Romą ar egzotiškąjį, Bankoką- įsimins tiek kelionė, tiek pasipiršimo akimirka. Žiedą tokiu atveju galima įteikti jaukioje kavinukėje, vandenyno pakrantėje prieš saulėlydį, ant ugnikalnio krašto, vidury džiunglių ar ryžių lauko. Neužmirštami įspūdžiai. Romantiškas būdas, jeigu merginą nusivesite į jums abiems svarbią vietą. Gal tai jūsų pirmojo pasimatymo ar pirmojo bučinio vieta. Kiekviena pora turi savų įsimintinų vietų, todėl galite jas panaudoti šiai nuostabiai akimirkai.

Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai yra ypatingi juvelyrinių dirbinių kūriniai. Tačiau sprendimas kurį žiedą pasirinkti- dažnai nėra lengvas ir kai kurie vyrai renkasi tokią dovaną pusę metų ar net metus. Kitiems tai yra labiau spontaniškas sprendimas ir sprendimą jie priima per porą dienų. Sužadėtuvių žiedai paprastai yra gaminami iš aukso ir platinos. Dažniausiai pasirenkamas brangakmienis yra deimantas, nors pasitaiko, kad renkasi žiedus su safyrais ir kitais brangakmeniais.

Ką simbolizuoja sužadėtuvių žiedas su deimantu?

Sužadėtuvių žiedas su deimantu simbolizuoja ištikimybę, amžinybę,tyrus ir tikrus jausmus, o padovanotas su meile savo šeimininkui neša sėkmę, meilę bei laimę. Piršlybų žiedai gali būti įvairaus dizaino, tačiau populiariausi išlieka klasikiniai žiedai su vienu deimantu. Jei tai klasikinis sužadėtuvių žiedo modelis, tai deimantas yra vienas, jei žiedas turi daugiau nei vieną briliantą, tokie žiedai yra modernūs, tokius žiedus puošia daugiau nė vienas deimantas, kurie gali būti išdėstyti aplink centrinį deimantą arba papuošti žiedo rėmelį. Lietuvoje sužadėtuvių žiedai dažniausiai nešiojami ant kairės rankos bevardžio piršto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *