Home > Grožiui > Batų pasirinkimas pagal ūgį: patarimai

Batų pasirinkimas pagal ūgį: patarimai

Ar renkantis batus reikia daugiau dėmesio skirti ūgiui? Tikrai reikia. Lygiai taip pat kaip ir figūrai, tad siūlome kuo smulkmeniškiau įvertinti akcentus, galiausiai, tartis su specialistais, kurie gali padėti rasti Jums tokią avalynę, kuri puikiai atrodys ilgus metus.

Jokio skirtumo, ar Jums yra reikalingi aulinukai su kulnu, basutės ar žieminiai batai – rinktis juos reikia pagal savo figūros tipą, tad aptarsime pagrindines, svarbiausias pasirinkimo gaires.

1. Žemos ir lieknos merginos turėtų rinktis batukus, kurie yra iki kelių. Tokiu atveju jos vizualiai atrodys aukštesnės. O jeigu batukai dar su pakulne – tokiu atveju atrodykite puikiai. Svarbiausia, kad pavyks išlaikyti lieknas linijas. Dažniausiai batukai virš kelių vizualiai sumažina ūgį, tad tokių geriausia vengti. Jie yra tinkami tik toms moterims, kurios turi ilgas kojas.

2. Štai žemos merginos, kurios yra apvalesnių formų – turėtų rinktis visiškai kitokius batukus, kadangi šiuo atveju dažniausiai stengiamasi, kad moters figūra vizualiai atrodytų aukštesnė bei lieknesnė. Tokiu atveju geriausia vengti iki pusės blauzdos, kadangi taip moteris atrodys labiau „sutraukta“. Vėlgi, geriausia rinktis batus iki kelių, kurie suteikia lieknumo ir ilgumo arba žemus batukus. Puikiai tinka aulinukai. Vėlgi, geras pasirinkimas yra mini platforma, kuri ne tik skoningai atrodo, tačiau tikrai bus ir patogi.

3. Aukštos ir lieknos merginos dažniausiai gali džiaugtis plačia batukų pasiūla, kurios padės joms puikiai atrodyti. Žinoma, jos dažniausiai stengiasi vengti pakulnės, kadangi ir taip yra aukštos. Tačiau bijoti per daug to nereikėtų, kadangi aukštas ūgis – visada gražu.

4. Apvalesnių formų moterims, kurios yra aukštos – reikia rinktis dar kitokio modelio batus. Tokiu atveju geriausia vengti batų iki kelių, kadangi jie vizualiai formas padarys dar apvalesnes, o merginos dažniausiai to vengia. Puikiai tinka batai iki pusės blauzdos.

Rinkitės batus, žinoma, ne tik pagal savo ūgį, tačiau ir stilių, patogumą, audinius bei kitas smulkmenas, kurios gali užtikrinti, kad radote avalynę, kuri bus arti ne tik kūno, tačiau ir širdies, ją bus gerą dėvėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *