Home > Namams > Varstomų kiemo vartų privalumai

Varstomų kiemo vartų privalumai

Varstomų kiemo vartų privalumai

Automatiniai kiemo vartai – tai patikimas, patogus ir pats populiariausias pasirinkimas. Priklausomai nuo galimybių, poreikių ir norų vartai gali būti skirtingų tipų – stumdomi, pakeliamai ar atveriami. Kiekvienu atveju vieni vartai turi daugiau privalumų nei kiti, tačiau tai dažnai priklauso ne nuo pačių vartų, o sklypo galimybių.

Vartų pasirinkimą dažniausiai įtakoja tai, kad ne visais atvejais galima įrengti bet kuriuos vartus. Varstomi kiemo vartai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai yra siauras įvažiavimas į kiemą ir nėra vietos įrengti nustumiamus vartus. Tokie vartai gali būti montuojami tiek atveriami į vidų, tiek į išorę, jeigu tam yra pakankamai vietos. Be to, gali būti vienos arba dviejų dalių, taip pat viena dalis gali atsidaryti į kiemo vidų, kita – į išorę.

Lyginant su nustumiamais vartais, atveriamiems vartams reikalinga daugiau vietos ne tik jiems atsiverti, tačiau ir automobiliui pastatyti. Neužmirškite, kad jo negalėsite statyti prie pat vartų. Tačiau jeigu yra galimybė vartus montuoti atveriamus į išorę, tai tampa visiškai neaktualu. O vienas didžiausių atveriamų vartų privalumų – tai jų kaina, kuri yra beveik perpus mažesnė už stumdomų vartų kainą.

Priklausomai nuo vartų tipo, jų atidarymo krypties bei kampo, jiems parenkama ir atitinkama automatika. Varstomiems vartams reikalinga varstomų vartų automatika, kuri yra skirta skirtingo dydžio bei svorio vartams. Labai svarbu į tai atkreipti dėmesį ir tinkamai pasirinkti, atsižvelgiant į tai, kokio pločio vartus viena ar kita automatika gali valdyti. Dėl to visuomet rekomenduojama pasitarti su šios srities profesionalais.

Automatikos komplektą paprastai sudaro valdymo blokas, dvi arba viena alkūnė, priklausomai nuo to, kelių dalių yra vartai. Taip pat vienas arba du mechaniniai ribotuvai ir pulteliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *