Home > Grožiui > Dažniausiai užduodami klausimai apie fotoepiliatorius

Dažniausiai užduodami klausimai apie fotoepiliatorius

fotoepiliatorius

Fotoepiliatoriaus veikimas grindžiamas pulsinės šviesos technologija, vertinama dėl plataus privalumų spektro. Nors moterys, o ir vyrai, netruko įvertinti šio funkcionalaus prietaiso, besirenkantieji savo pirmąjį fotoepiliatorių ir svarstantys visus „už“ ir „prieš“ turi klausimų. Kokių?

Mūsų kalboje fotoepiliatorius dar pakankamai naujas žodis, o ir prietaisas išpopuliarėjo palyginti neseniai, tad nenuostabu, kad bene pirmasis klausimas apie jį yra susijęs su saugumu. Taigi, ar saugu naudoti fotoepiliatorių? Pirmiausia reikia pabrėžti, jog saugumui didelės įtakos turi patikimas gamintojas ir kliniškas procedūrų efektyvumo patikrinimas. Verta pasižvalgyti po vienų geriausiai vertinamų Silk‘n fotoepiliatorių asortimentą. Įsigiję tokį būsite tikri, kad turite visiškai saugų naudoti kokybišką prietaisą. Atminkite – svarbu laikytis naudojimosi instrukcijos.

Nemažai moterų dar įpratusios prie depiliacijos procedūrų vašku ar cukrumi, naudoja skustukus, tad klausimas, ar fotoepiliacijos metu skauda, yra visiškai suprantamas ir dažnas. „Silk‘n“ fotoepiliatorių naudotojai džiaugiasi maloniu vos juntamu šilumos jausmu ten, kur sklinda šviesos impulsas, todėl skausmingas procedūras galėsite pamiršti.

Vis dar galime rasti informacijos, esą fotoepiliatoriai nepašalina šviesių ir žilų plaukelių. Turime paneigti šią poziciją, nes kai kurie „Silk‘n“ fotoepiliatorių modeliai (pavyzdžiui, „Silk‘n Infinity“) puikiai susidoros ir su šiais nepageidaujamais plaukeliais, tik svarbu pasirinkti tinkamą energijos lygį.

Kaip greit pastebimi pirmieji rezultatai? Tai ne irgi dažnas klausimas, juo labiau kad apie fotoepiliatorių poveikį, ilgalaikį rezultatą ir efektyvumą kalbama daug. Nuraminsime tuos, kurie nusivylė po pirmosios procedūros neišvydę laukiamų rezultatų. Tai visiškai normalu. Užtai vėliau rezultato laukimas atsipirks su kaupu! Siekiant ilgalaikio poveikio reikia vadovautis fotoepiliatoriaus naudojimo instrukcijoje rekomenduojamų procedūrų dažnumu, nes svarbūs plaukelių augimo etapai. Po fotoepiliacijos ataugę plaukeliai iškris po poros savaičių, o atlikus dar kelias dažnesnes procedūras glotnia ir nereikalingų plaukelių neturinčia oda džiaugsitės iki dviejų mėnesių!

Domintis fotoepiliatoriais dažnai kyla klausimas, o kada fotoepiliatoriaus naudoti negalima? Ar yra apribojimų? Vienintelis ir labai svarbus – prietaiso negalima naudoti įdegusiai odai. Ant tamsios odos naudojamas fotoepiliatorius gali sukelti nudegimus, suponuoti odos spalvos pokyčius ir pan. Todėl prieš procedūrą rekomenduojama bent keturias savaites nesilepinti saule. Jei išvengti jos neįmanoma (pavyzdžiui, uždengiant depiliuoti planuojamas kūno dalis drabužiais), tuomet reikia naudoti aukštą apsaugos nuo saulės faktorių turintį kremą. Lygiai tokios rekomendacijos galioja ir po procedūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *