Home > Dovanos > Lietuviški gaminiai

Lietuviški gaminiai

Lietuviški gaminiai yra paklausūs ir populiarūs ne tik privačių vartotojų, bet ir visur, kur trumpam ar ilgam apsigyvena žmogus. Tai vaikų darželiai, viešbučiai, poilsio namai ir kaimo turizmo sodybos, vaikų namai ir įvairios stovyklos. Be natūralios medvilnės estetiškos patalynės, be natūralaus pluošto apkloto neįsivaizduojama jokia nakvynė. Lininiai vonios rankšluosčiai naudojami ne tik vonioje, bet ir pirtyje, paplūdimyje. Natūralaus lino gaminiai yra lengvi, puikiai sugeria drėgmę, greitai džiūstantys. Gamybos proceso metu minkštintas lino pluošto audinys tampa malonesnis ir švelnesnis kūnui. Iš šio audinio pasiūti patalynės komplektai turi natūraliai glamžyto lininio audinio įspūdį. Tokia patalynė suteikia miegamojo kambariui elegancijos, ramybės ir jaukumo.

Pledo kaina ir kokybė

Pledo kaina– įvairi, priklauso nuo gaminio sudėties, pledai gali būti: avies vilnos pluošto, merino vilnos pluošto, alpakų vilnos pluošto, angoros vilnos pluošto, medvilnės ir lino pluošto.

Vilnoniai pledai

Vilnonis pledas pagamintas iš ekologiškos, natūralios vilnos, tokia vilna išgaunama iš avių, kurios ganosi laisvai, laukai netręšiami. Vilną užaugina ir kiti gyvūnai, bet avių vilna yra pagrindinis vilnonių audinių šaltinis. Pledas iš vilnos šiltas ir puikiai tiks užsikloti ar apsigaubti vėsų vakarą namuose ar terasoje, dėl natūralių vilnos savybių, pledas yra pralaidus orui, todėl visada palaiko tinkamą kūno temperatūrą.

Alpakos vilna

Alpakos vilna- prabangi vilna lengva, švelni, gerai išlaiko šilumą, labai tvirta, sunkiai veliasi ir lankstosi, dėl išskirtinių alpakos vilnos sąvybių, joje niekada nesiveisia dulkių erkutės ir kandys, todėl tinka alergiškiems žmonėms, toks pledas atitiks visus jūsų išrankiausius poreikius ir lūkesčius.

Angoros vilna

Angoros vilna gaunama iš angoros triūšių vilnos, ji pasižymi minkštumu ir plonumu, turi ilgą, ploną plauką, ši vilna nėra labai stipri, todėl maišoma su kitais pluoštais.

Kašmyro vilna

Kašmyro vilna gaunama iš auginamų Kašmyro ožkų, vilna lengva ir šilta, turinti švelnų blizgesį. Iš Angoros ožkų vilnos gaunama mohera, moheros siūlai minkšti ir švelnūs, moheros pluoštas pats atsiskiria į atskirus plaukelius. Labiausiai vertinama mohera su šilku, dėl pluošto tvirtumo ir natūralumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *