Home > Namams > Kur naudojami oras oras šilumos siurbliai?

Kur naudojami oras oras šilumos siurbliai?

Kur naudojami oras oras šilumos siurbliai

Dėl mažesnių eksploatavimo išlaidų, didesnio efektyvumo ir ilgo tarnavimo laiko įvairūs šilumos siurbliai tinka kiekvieno tipo namams. Kyla klausimas: ar oras/oras šilumos siurbliai labiau tinka renovacijos projektams, ar naujai statomiems namams?

Kur naudojami oras/oras šilumos siurbliai?

Šilumos siurblio oras/oras įrengimas suteikia daug privalumų – nuo didesnio efektyvumo iki pinigų sutaupymo. Tačiau ar jie labiau tinka renovacijos projektams, ar seniems namams? Trumpai tariant, atsakymas – ir vieniems, ir kitiems.

Šilumos siurblys oras-oras gali tiek šildyti, tiek vėsinti. Žiemą šilumos siurblys paima šilumą iš lauko oro ir paskirsto ją patalpose. Karštomis dienomis jis veikia atvirkščiai – ištraukia šilumą iš patalpų oro ir pumpuoja ją į lauką, kad atvėsintų namą. Šilumos siurbliai varomi elektra ir šilumą perduoda naudodami šaldymo agentą, kad užtikrintų komfortą ištisus metus. Daugiau informacijos: zyz24.lt.

Jei statote naują namą, statybų etapas yra puikus metas įrengti šilumos siurblį oras/oras. Galite rinktis iš skirtingų vidinių įrenginių:

  • montuojamo ant sienos;
  • stovinčio ant grindų;
  • paslėpto lubose.

Šiuolaikiniai sieniniai šilumos siurbliai veikia tyliai. Be to, tai gera žinia mėgstantiems dizainą, nes sieniniai įrenginiai dabar gali būti įvairių spalvų. Ant grindų pastatomus įrenginius galima įrengti beveik bet kurioje namų vietoje. Dėl savo kompaktiško dydžio jie lengvai telpa po langu ar nuožulniomis lubomis. O paslėpti lubose blokai užtikrina maksimalų lankstumą kambariuose, kuriuose yra nedaug vietos arba kurie yra netaisyklingos formos.

Šie įrenginiai taip pat gali veikti esamuose pastatuose ir senuose namuose. Kad šilumos siurblys veiktų efektyviausiai, jūsų namai turi būti gerai izoliuoti. Blogai izoliuotame name reikės didesnio šilumos siurblio, kad kompensuotų šilumos nuostolius, o jo įrengimas ir eksploatacija kainuos brangiau.

Šilumos siurbliu oras/oras galite sumažinti sąskaitas už energiją, išlaikydami esamą šildymo sistemą. Pavyzdžiui, prie esamo dujinio katilo pridėdami daugiafunkcinę sistemą ir fotovoltines saulės baterijas. Pavasarį ir rudenį tiesiog sumažinkite radiatorių arba kambario termostatą. Daugiafunkcinė sistema puikiai patenkins visus poreikius. Žiemą, kuomet labai dideli šalčiai, atsukite radiatorius ir leiskite jiems veikti kartu su šilumos siurbliu oras/oras, nes prireikus jie veiks kaip antrinis šilumos šaltinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *