Home > Paslaugos > Transporto valdymo sprendimai

Transporto valdymo sprendimai

Transporto kompanijos ir kitos įmonės, turinčios didelį transporto priemonių parką, patiria dideles kuro, automobilių remonto, draudimo ir kitas sąnaudas. Be to, jie privalo nuolatos rūpintis duomenų suvedimu, apdorojimu, jų teisingumu, ir tai reikalauja taip pat ir didelių laiko sąnaudų. Vairuotojai ar vadybininkai, besinaudojantys tarnybiniu transportu, privalo reguliariai pildyti kelionės lapus, o kiti darbuotojai sutikrinti jų teisingumą. Neretai susidaro nemaža grandinė, kuri sudaro net kelių įmonės darbuotojų laiko ir tuo pačiu išlaidų dalį.

Daugeliui tokių įmonių tai atrodo įprasta kasdienybė, kuri yra neišvengiama, o išeities kitos nėra. Tačiau tai netiesa, tam išeitis iš tiesų yra ir ji vadinasi transporto ūkio valdymas https://www.terralogistics.lt/transporto-ukio-valdymas. Šis modulis yra skirtas būtent įmonės transporto priemonių duomenų valdymui, apdorojimui ir išlaidų optimizavimui. Šiandien šis optimizavimo sprendimas tapo ne vienos įmonės efektyviu administratoriumi.

Tai sistema, leidžianti sekti ir analizuoti įmonės transporto priemonių duomenis: kuro įpylimas, greitis, nuvažiuotas atstumas, kuro apskaita. Galimybė duomenis atvaizduoti pagal kiekvieną transporto priemonės tipą: vilkikas, puspriekabė, autobusas ar kt. Sistemoje tereikia sukurti transporto priemonių tipus ir duomenis galima valdyti itin paprastai ir patogiai.

Taip pat šis modulis padeda laiku atnaujinti automobilių draudimo, leidimų, techninio aptarnavimo ir kitus dokumentus. Be to, registruoti ir sekti kiekvieno automobilio informaciją apie remontą bei jo išlaidas. Tai padeda efektyviai įvertinti konkretaus automobilio būklę ir užtikrina, kad kažkuris automobilis neišvažiuos techniškai neparuoštas.

Niekas nepaneigs, kad šis technologinis sprendimas – tai ateities sprendimas šiandien. Jis neabejotinai prisideda prie transporto ūkio valdymo efektyvinimo ir skaidrumo. O apie sutaupytas laiko ir finansines sąnaudas nereikia nė kalbėti. Sistema žymiai sutrumpina ilgą vidinių procesų grandinę, užtikrina duomenų teisingumą ir suteikia daugiau pasitikėjimo įmonės viduje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *