Home > Namams > Ko reikia, kad namai būtų saugūs?

Ko reikia, kad namai būtų saugūs?

tvoros montavimas

Mūsų namai – mūsų tvirtovė, ne kartą girdėjome šį posakį. Šis pasakymas yra ne tik gražus žodžių žaismas, bet ir visiška tiesa. Juk kiekvienas iš mūsų ne tik norime jaustis saugūs namuose, bet ir būti garantuoti dėl namų saugumo, kai mūsų nėra. Kaip tai užtikrinti ir ko reikia, kad namai būtų saugūs? Dalinamės praktiškais ir patikimais patarimais!

Lauko durys

Patikimos ir saugios lauko durys – vienas svarbiausių dalykų, kuriuo turite pasirūpinti, jei norite užtikrinti savo namų saugumą. Svarbiausia, kad namų durys būtų su patikimomis spynomis, atitinkančiomis aukščiausius saugumo reikalavimus. Jei jūsų durų užraktas ima strigti, pasirūpinkite spynos keitimu arba nedelsiant kvieskite spynų meistrą. Taip pat labai svarbu, kad lauko durys būtų su akute ir visuomet žinotumėte kam ketinate atidaryti duris. Be abejo, išvykstant iš namų įsitikinkite, kad durys yra užrakintos, o raktai saugūs jūsų kišenėje ar rankinėje.

Tvora

Tvora aplink namą ne tik apsaugo jūsų namus ir kiemą nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Tai taip pat viena iš namo saugumą užtikrinimo priemonių. Tvirta, patikima tvora galimiems įsibrovėliams tampa sunkiai įveikiama kliūtimi. Tad į tokius namus „nekviesti lankytojai“ užsuka daug rečiau, nei į namus, kuriuose nėra tvoros. Be to, dauguma tvorų montuojama kartu su patikimus užraktus turinčiais varteliais, kurių teikiamą saugumą galima padidinti įrengiant telefonspynes su videokamera. Tam, kad tvoros montavimas būtų sklandus, o darbas atliktas profesionaliai, geriausia kreipkitės į patikimus tvorų meistrus.

Signalizacija

Apsauginė signalizacija yra efektyviausia saugumo priemonė. Pasitaiko atvejų, kuomet šią apsaugą gyventojai namuose turi, tačiau ne visada naudoja. Jei jau namuose įdiegsite signalizaciją, nepamirškite ir nepatingėkite ją aktyvuoti, net jei išvykstate neilgam. Juk kartais vagystės trunka labai trumpai, tačiau jų žala būna milžiniška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *