Home > Dovanos > Populiariausi vyriškų apatinių tipai

Populiariausi vyriškų apatinių tipai

Populiariausi vyriškų apatinių tipai

Neverta kalbėti apie apatinių drabužių funkcionalumą ir naudą, nes visi žino apie jų svarbą sveikatai ir higienai. Šiandien yra didžiulis apatinio trikotažo modelių pasirinkimas ne tik moterims, bet ir vyrams. Svarbiausia, kad vyriški apatiniai vyrams būtų kokybiški ir vyras jaustųsi užtikrintai.

Kaip ir renkantis viršutinius drabužius, yra keletas vyriškų apatinių drabužių stilių. Bet kai rinkoje tokia didelė pasiūla, iš kur sužinoti, kas jums geriausia?

Pirkdami apatinį trikotažą, daugelis vyrų vadovaujasi kaina, prekės ženklu ar suvokiamu komfortu.Tačiau ne visi žino, kaip pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą pagal savo kūno tipą. Iš pirmo žvilgsnio šis kriterijus gali atrodyti nereikšmingas, tačiau iš tikrųjų būtent jis gali palankiai pabrėžti kūno ypatybes, suteikdamas pasitikėjimo savimi arba, priešingai, paslėpti kūno linijų trūkumus.

Populiariausi yra šie:
• Ilgesnės formos šortai bokseriai:
Tinka dideliems, stambiems ir raumeningiems vyrams.
• Trikampio formo trumpikės:
Tinka liekniems, stambiems ir raumeningiems vyrams.
• Šortukai:

Tinka sportuojantiems raumeningiems vyrams, taip pat dirbantiems sėdimą darbą.
Rinkdamiesi apatinius vyrai, turėtų ypatingą dėmesį į trumpikių dydį – tai labai svarbu. Juk per mažo dydžio kelnės gali iššaukti daugybę su vyrų sveikata susijusių problemų. Mažos kelnaitės spaus ir trins, o didelės sukels nepatogumų dėl tinkamos fiksacijos trūkumo.

Kalbėdami apie spalvas, šiuolaikiniai vyrai labiau mėgsta ne tik klasikinę juodą, baltą ir bet kurią kitą spalvų gamą. Vyrus traukia įdomūs stilių sprendimai, spaudiniai, kuriuos jie yra pasirengę dėvėti, priklausomai nuo situacijos.
Dabar rinka yra perpildyta sintetinių gaminių, kurie kuriami plastiko pagrindu. Mokslas neįrodė, bet taip pat nepaneigė sintetinių medžiagų neigiamo poveikio žmogaus sveikatai, tad kam rizikuoti? Geriau rinktis drabužius, pagamintus iš medvilnės, bambuko ar kitų natūralių medžiagų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *