Home > Grožiui > Kaip užtikrinti tinkamą veido odos drėkinimą?

Kaip užtikrinti tinkamą veido odos drėkinimą?

Intensyvi saulė, vėjas, sausas oras ar biuro kondicionieriai pašalina drėgmę iš odos. Veido odos drėgmė yra būtina ir svarbi palaikant tinkamą odos būklę, ypač vasarą, kai temperatūra gali būti labai aukšta, o oras sausas. Tad, kaip užtikrinti tinkamą veido odos drėkinimą, taip išlaikant odos jaunystę ir grožį?

Drėkinimas iš vidaus

Dažnai yra pamirštama, veido, o taip pat ir viso kūno drėkinimas turi prasidėti iš vidaus. Per dieną reikėtų išgerti apie 1,5 – 2 litrus vandens, kad net giliausi odos sluoksniai gautų pakankamai drėgmės. Dėl tinkamo vandens vartojimo kasdien, galima išvengti celiulito, kuris paliečia vis daugiau moterų.

Veido priežiūra

Kiekvienos odos tipas yra skirtingas. Kartais vieno odos tipo savininkėms reikia naudoti daugiau priemonių veido drėgmei atstatyti ir palaikyti, kitos – mažiau. Kosmetikos ir veido priežiūros priemonių pasirinkimas yra labai svarbus ir labai individualus dalykas. Veido oda labiausiai yra veikiama saulės spindulių. Dienos metu verta naudoti lengvus drėkinamuosius kremus, turinčius apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių. Be tinkamai, pagal odos tipą parinktų dienos ir nakties kremų, kartais reikėtų pasilepinti veido kaukėmis, su stipriais drėkikliais, pavyzdžiui tokiais, kaip hialurono rūgštis.

Daugelis žmonių mano, kad riebiai veido odai drėkinimas nereikalingas. Tokią odą taip pat vargina sausumo problemos, kaip ir sausą odą. Tai pasireiškia kitaip, nes kai riebiai odai trūksta drėgmės, tai lemia:

• Padidėjęs riebalų išsiskyrimas ir porų užsikimšimas;

• Nuolatinis veido odos blizgėjimas;

• Spuogų atsiradimas.

Dažnai yra galvojama, kad geriausia tokios odos priežiūros priemonė – sausinantys ir matinį efektą suteikiantys kremai. Tačiau tokiomis savybėmis pasižyminčiu kremu tepant riebią odą sustiprėja odos problemos. Drėgmės netekęs audinys paprasčiausiai saugosi nuo išsausėjimo ir vandens trūkumą bando kompensuoti didesniu sebumo išskyrimu. Drėkinantys veido kremai yra pirma pagalba tiek sausai, tiek riebiai veido odai, jeigu yra parenkami tinkamai pagal odos būklę ir tipą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *