Home > Namams > Kiek kainuoja Sharp televizorius?

Kiek kainuoja Sharp televizorius?

Televizorius yra gana retas pirkinys. Juk vieną nusipirkę bent kelerius metus jo nekeičiame nauju, tiesa? Pirkdami daiktą bent keletui metų į priekį, o ir kainuojantį kai kuriais atvejais nemažai, natūralu, jog pasirinkimui skiriame daugiau laiko: identifikuojame aktualius kriterijus, vertiname prietaiso parametrus, lyginame kelias geriausias alternatyvas ir priimame pirkimo sprendimą. Greičiausiai nesuklysime pasakę, jog labai dažnai vienu iš pasirinkimo kriterijų tampa televizoriaus kaina. O dairantis gero kainos ir kokybės santykio nelieka nepastebėti „Sharp“ prekės ženklo televizoriai. Kiek gi jie kainuoja?

Ekonominis variantas

Apskritai šio gamintojo televizorių kaina yra viena iš žemiausių, todėl jie dažnai tampa taikiniu tų, kurie nori tokį prietaisą įsigyti pigiau. Mažiausiai investicijų pareikalaus išmanusis televizorius Sharp 32″ HD. Jo kaina nesiekia nė 300 eurų. Nustebsite, jog tiek kainuojančio televizoriaus įstrižainė ne tokia ir maža – 81 cm. Čia yra Smart TV, LED ekrano technologija bei HD raiška. Vaizdas bus kokybiškas, todėl mėgausitės žiūrėjimu.

Vidutinės investicijos

Ieškantys „aukso viduriuko“ kainos požiūriu turėtų atkreipti dėmesį į „Sharp“ televizoriaus modelį Sharp 43″ 4K UHD 43BL2EA. Jo kaina – 400–500 eurų. Šio modelio įstrižainė yra 108 cm, todėl mėgausitės žiūrėdami mėgiamas laidas, filmus. Tokio dydžio televizorius puikiai tiks ir didesnėms patalpoms. Jame yra Smart TV, LED ekrano technologija bei 4K raiška, tad žiūrėjimo patirtis bus išties maloni.

Ieškome brangiausio modelio

Jei norite žvilgtelėti į brangiausią „Sharp“ televizorių, tai tikrai nustebsite, nes jo kaina nesieks nė tūkstančio eurų! Išmanusis Sharp televizorius 50″ 4K UHD 50DL3EA kainuoja 600–700 eurų, tačiau pirkdami ir mokėdami iškart neretai galite pasinaudoti įspūdinga akcija ir sutaupyti didelę prekės kainos dalį! Šio televizoriaus įstrižainė – net 126 cm, todėl Jums patiks žiūrėti ne tik mėgiamus filmus, televizijos laidas, tačiau ir žaisti žaidimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *