Home > Kelionės > Keliaukite su nuomotu automobiliu ir naudokitės papildomais privalumais

Keliaukite su nuomotu automobiliu ir naudokitės papildomais privalumais

automobiliu nuoma

Planuojantiems atostogas Lietuvoje arba užsienyje su transporto priemone – siūlome pagalvoti apie auto nuomą. Kol vieni baiminasi tokios galimybės, tuo tarpu kiti džiaugiasi, kad ji egzistuoja, kadangi kartą pabandžius paprasčiausiai nebesinori vėl naudoti savo nuosavos mašinos.

Patrauklias nuomos paslaugas siūlo – https://autobanga.lt. Susidomėjus susisiekite su atsakingais asmenimis, kurie ne tik padės sutvarkyti dokumentus, tačiau ir patars – kuri auto labiausiai tinka Jūsų atveju. Galiausiai, įvertinkite papildomas galimybes, siūlomus daiktus bei smulkmenas, kurios padės keliauti maloniau ir nesukti dėl nieko galvos.

• Auto nuoma dažnai teikiama ne tik Lietuvos ribose, tačiau keliaujant ir į užsienio valstybes. Tokiu atveju būtinas KASKO draudimas, kai kuriais atvejais net papildomi dokumentai. Neverta investuoti savo pinigų, kai galima paprasčiausiai išsinuomoti tam pritaikytą transporto priemonę.

• Taip pat didelis privalumas, kad nuomos metu Jums bus duodamos tik techniškai tvarkingos transporto priemonės, kurios Jūsų tikrai nepaves. Tokiu atveju važiuoti į užsienį su ne visai tvarkinga mašina yra nesaugu. O ar esate tikras, kad jūsiškė nesukels problemų?

• Žinoma, vertinama tai, kad atostogų metu kooperuotis keliauti gali didelė kompanija. Tokiu atveju reikalingos didelės transporto priemonės. Pavyzdžiui – mikroautobusas. Juk nepirksite jo tik dėl karto.

• Kelionių metu dažnai reikalinga ir papildoma įranga, kuri suteikia ilgam važiavimui daugiau komforto. Pavyzdžiui – laisvų rankų įranga arba GPS. Dėl kelių kartų per metus neverta pirkti nuosavos, tad nuomojantis auto pasinaudokite siūlomomis paslaugomis. Žinoma, tai gali šiek tik kainuoti, tačiau nuomos kaina – maža dalis bendros daikto vertės kainos.

Sudominome? Tokiu atveju siūlome pasileisti plaukus ir pasinerti į atostogų malonumus, kurie bus kur kas smagesni ir lydimi kur kas mažiau rūpesčių tokiu atveju, jeigu vyksite su nuomojama auto.

Tegul atostogos būna pačios geriausios ir tik su nuotykiais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *