Home > Sportas > Kokių sporto papildų gali prireikti intensyviai sportuojant?

Kokių sporto papildų gali prireikti intensyviai sportuojant?

sporto papildai

Sportas yra labai reikalingas kiekvienam žmogui. Lietuvoje tai daryti labai populiaru ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų, vaikų, netgi suaugusiųjų. Juk sportuojant gerėja sveikata, didėja raumenų tonusas, ryškėja patys raumenys, organizmas jaučiasi laimingesnis, nes sportuojant atsiranda laimės hormonai, taip pat dailėja kūnas, todėl žmonės jaučia didesnį pasitikėjimą savimi. Sportuojant neretai žmonės susireguliuoja mitybą, kad jaustųsi daug geriau, taip pat pradeda vartoti sporto papildus. Papildų sportui yra labai įvairių, o kokių gali prireikti?

Papildai sportui – kokius pirkti?

Jeigu intensyviai sportuojate, tai žinote, kad organizmui reikia visų reikiamų maistinių medžiagų, vitaminų. Jeigu dar tik pradėjote užsiimti sportine veikla, tikriausiai gali kilti tikrai daug klausimų. Svarbiausias jų – kokius papildus tikrai verta įsigyti, kokių galbūt nelabai? Sporto papildai sportuojančiam organizmui reikalingi skirtingi. Tai ideali priemonė tiems, kurie nori pagreitinti sporto rezultatus ir siekti naujų.

1. Jeigu jūsų tikslas sulieknėti – rinkitės papildus lieknėjimui. Sporto papildai lieknėjimui yra kelių rūšių. Pavyzdžiui, yra galimybė rinktis l-karnitiną – papildą lieknėjimui, kuris gali būti kietos konsistencijos, tai yra tabletės ir skystas. Abi konsistencijos yra veiksmingos, tačiau sakoma, kad skystą kūnas pasisavina greičiau. Taip pat yra riebalų degintojai, kurie padeda suaktyvėti medžiagų apykaitai ir degina riebalus. Visgi, turėkite omenyje, kad tokie sporto papildai bus veiksmingi tik sportuojant ir tinkamai maitinantis. Jeigu gersite tik sporto papildus lieknėjimui ir gulėsite ant lovos, valgysite viską, ką norite, tokiu atveju teigiamų rezultatų tikrai nepasieksite.

2. Jeigu jūsų tikslas užsiauginti daugiau raumenų – rinkitės gainerius (papildus masei), baltyminius kokteilius. Tiek gaineriai, tiek baltyminiai kokteiliai padeda žmogui priaugti raumenų, kadangi jie turi specialių medžiagų, kurios turi nemažą kaloringumą. Visgi, kaip ir norint sulieknėti, taip ir norint priaugti masės yra būtina tinkamai maitintis. Šie sporto papildai tik padeda priaugti raumenų, tačiau nėra pagrindinis dalykas, kodėl jie auga. Labai svarbu prisižiūrėti mitybą, sportuoti, o papildai masei yra tik pagalba.

Sporto papildai būna tikrai įvairūs. Jeigu jums trūksta sportuojant energijos, ištvermės, rinkitės papildus, kurie tai didintų. Tie, kurie nelabai supranta apie sporto papildus, visada gali konsultuotis su įmonėje, kurioje perka maisto papildus, dirbančiais specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *