Home > Paslaugos > Kaip gauti ES paramą verslui?

Kaip gauti ES paramą verslui?

Ar žinojote, kad yra milijardai eurų ES finansavimui? Šis mokslinių tyrimų ir plėtros finansavimas skirtas jūsų naujovėms pakelti į kitą lygį. Jau paremta daugybę mažų ir vidutinių įmonių, kurios gavo milijonus eurų ES finansavimo produktų kūrimui ir plėtrai į naujas rinkas. Parama verslui kaime taip pat yra labai populiari.

Atnaujintas Europos inovacijų tarybos greitintuvas yra pavyzdinė Europos horizonto finansavimo priemonė, skirta pradedantiesiems, turintiems radikalių naujų idėjų, kaip diegti tinkamus inovacinius sprendimus ir proveržio projektus. Laimėjusios įmonės, siekiančios augti ir plėstis, gali gauti iki 15 mln. EUR investicijų į kapitalą ir 2,5 mln. EUR dotacijų. Štai mūsų patarimai, kaip pasiruošti paraiškų teikimo procesui.

Europos parama siūlo stiprią kolektyvinę patirtį įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, gamybos, elektronikos, saugumo, sveikatos, bioekonomikos, žiedinės ekonomikos ir atsinaujinančios energijos srityse.

Siekiant įgyvendinti verslo planus ir viešojo finansavimo planus, turite iškelti šiuos klausimus, ar jūsų įmonė gali gauti ES finansavimą:

Ar galite įsivaizduoti 100 mln. eurų verslo operacijas?

Ar jūsų sprendimas yra naujoviškas?

Ar jūsų sprendimas pasiekė reikiamą brandą: ar produktas ar paslaugos buvo demonstruojami įmanomoje aplinkoje?

Ar jums reikia finansavimo naujai idėjai, pagrįstai dabartinėmis savybėmis, tačiau ji aiškiai skiriasi nuo dabartinio verslo pasiūlymo?

Ar jums reikia pagalbos operacijoms ar verslo planavimui rinkoje?

Atsakius į šiuos klausimus, galite ieškoti įmonės kuri padėtų gauti ES paramą verslui. Taip pat, įmonės gali padėti rengti ir projektus ES Paramai gauti. Šiuo metu yra įvairiausių įmonių dirbančių šiuo klausimu. Tad, apsvarstykite visas siųlomas galimybes jūsų mieste ir kreipkites į geriausią įmonę. Taip išvengsite nesklandumų ir planas gauti ES paramą vyks sklandžiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *