Home > Kelionės > Poilsio planavimas sanatorijoje

Poilsio planavimas sanatorijoje

ekonomines klases, automobiliu nuoma

 

Pastaraisiais metais gerėjanti Lietuvos ekonominė situacija ir emigrantų siunčiamos lėšos čia gyvenantiems tėvams ir giminaičiams labai ženkliai pagerino senjorų gyvenimo sąlygas. Džiaugtis oria senatve galime ne tik tada kai sveiki vaikai ir anūkai, bet ir gera pačių sveikata.

 

Išsirinkti kurortą tikriausiai yra pats lengviausias ir maloniausias užsiėmimas. Jų Lietuvoje ne tiek ir daug – Druskininkai, Palanga ar Birštonas. Jei turite santaupų galite rinktis netolimą užsienio kurortą, svarbiausia kad kelionė nebūtų ilga ir jūsų neišvargintų.

 

Būtinai peržiūrėkite ir pasinaudokite poilsio paslaugas siūlančių portalų pasiūlymais. Daugelis sanatorijų siūlo mažesnes kainas jei rezervuosite kambarį iš anksto, papildomai užsisakysite kitų mokamų paslaugų, maitinimą. Perskaitykite kitų žmonių paliktus atsiliepimus apie maisto, aptarnavimo kokybę sanatorijoje į kurią planuojate vykti. Dažnai būna verta sumokėti šiek tiek daugiau ir mėgautis poilsiu be rūpesčių nei rinktis sanatoriją siūlančią savo paslaugas pigiausiai. Taupus moka du kartus, turėkite omenyje šį puikų posakį.

 

Pagalvokite apie procedūras. Kokios procedūros teikiamos sanatorijoje, ar tai įskaičiuota į kelialapio kainą ar už sveikatingumo paslaugas reikės mokėti atskirai. Ne visos gydyklos turi baseinus, purvo vonias, kineziterapijos, masažo paslaugos. Labai svarbu kad sanatorijoje būtų gydytojai kurie konsultuos ir patars kokią gydymo programą pasirinkti pagal jūsų sveikatos būklę.

 

Pasidomėkite kaip praleisite laisvalaikį. Ar yra sanatorijoje biblioteka, kavinė, stalo žaidimai, kokios lankytinos vietos netoliese ir artimiausi kultūriniai renginiai ir ekskursijos.

 

Kokius daiktus vežtis? Nepersistenkite, švarūs drabužiai, higienos priemonės, skėtis, akiniai ir svarbiausia grynieji pinigai, tai viskas ko jums reikia. Ir galų gale paskutinis tačiau taip pat svarbus klausimas. Kaip nuvyksite ir parvyksite iš sanatorijos. Šį klausimą reikia aptarti iš anksto. Galbūt jus pavežės vaikai ar anūkai, kitas variantas – išsinuomosite ekonominės klasės automobilį ar taupydami pinigus rinksitės ne tokią patogią kelionę autobusu ar traukiniu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *