Home > Kelionės > Kaip išrinkti žiedą sužadetinei?

Kaip išrinkti žiedą sužadetinei?

Sužadetuvių žiedai https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/ sutvirtina dviejų jaunuolių tarpusavio santykius ir naujo gyvenimo bendrą kelią, ateitį. Vaikino dovanojamas žiedas turėtų demonstruoti meilę ir rūpestį išrinktąjai nuotakai.

Pirmiausia reikia žinoti žiedo dydį. Dydį gali pamatuot juvelyras, jeigu jus jam atnešit bet kokį kitą merginos nešiojamą žiedą. Žiedą puošia akutė, ji gali buti įvairių akmenukų pvz., rubino, smaragdo, briljanto ir kt. Patvariausias ir labiausiai merginų vertinamas yra žiedas su deimanto akele tai žiedas kurį mergina nešios kiekvieną dieną. Svarbu žinoti jaunosios stilių ir kokius metalo spalvos papuošalus ji mėgsta, kokios naujausios madų tendencijos, pasitarę su juvelyru išrinksit tinkamiausią sužadetuvių žiedą.

Iš kokio metalo gaminami žiedai?

Sužadėtuvių žiedai gaminami iš sidabro, balto aukso, geltono aukso, platino metalo. Sidabro gaminami žiedai yra baltos spalvos, metalas minkštas, del to dažnai dažnai gaminant papuošalą, su sidabru derinamas ir balto aukso metalas. Didžiausią paklausą turi žiedai gaminami iš aukso. Auksinių žiedų piniginė vertė didesnė, negu sidabro, bet jį nešiosit daug metų ir teisingai prižiūrint, sužadėtuvių žiedas savo grožio nepraras. Žiedai pagaminti iš platino metalo yra antialergiški, kieti, nesibraižo. Juos sunku apdirbti, del to pagal piniginę vertę jie yra brangiausi. Sužadėtuvių žiedai buna klasikinio, modernaus stiliaus ir gaminami pagal individualius užsakymus.

Kaip sužadetuvių žiedą pirkti iternetu ?

Perkant žiedą internetu reikia žinoti žiedo dydį, galima nustatyti matuojant piršto apimtį, arba pagal duotą lentelę internetineje erdvėje, paskui renkames žiedo dizainą. Kaina pagal galimybę yra derinama, taikomos nuolaidos. Sužadėtuvių žiedas turi buti išrinktas su meile, su pagarba, o svarbiausa, kad patiktų jūsų nuotakai. Užsakymas bus išpildytas, prekė pristatyta į jūsų namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *