Home > Kelionės > Aukščiausios kokybės mediniai langai

Aukščiausios kokybės mediniai langai

Langai yra vienas svarbiausių namo akcentų. Tai ne tik galimybė matyti kaimynus ar gražius gamtos vaizdus, kokybiški langai sulaiko šilumą namo viduje ir taip mažina išlaidas šildymui. Mediniai langai yra puikus pasirinkimas, nes tai natūralios medžiagos. Aišku, reikia suprasti tai, kad tokie langai gana nemažai kainuoja. Jie yra brangesni už plastikinius langus, tačiau prie tam tikro namo interjero žymiai geriau atrodo. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad dažnai mediniai langai turi geresnes šilumos sulaikymo savybes. Tikrai nesakome, kad techniškai jie lenkia plastikinius langus, tačiau kai kuriais atvejais juos tiesiog labiau apsimoka pirkti. Lietuvoje turime ne vieną medinių langų gamintoją. Jų nėra daug, nes produkcija brangiau kainuoja ir dažnu atveju iškeliauja į Skandinaviją ar vakarų Europą. Medinių langų gamyba Kaune klesti jau ne vienerius metus. Kaip jau minėjome didžioji dalis klientų, tai užsienio piliečiai. Skandinavai labiau vertina medinius langus, todėl natūralu, kad jie ir daugiau perka.

 

Mediniai langai ar plastikiniai langai ?

 

Amžina kova, kuri vyksta langų rinkoje. Vieni pardavėjai siūlo įsigyti medinius langus, kiti plastikinius langus. Šiandien techninės charakteristikos yra panašios, todėl pardavėjai labiau akcentuoja iš ko pagaminti langai, kad jie neteršia gamtos ir t.t. Juk klientai supranta, kad technologijos leidžia pagaminti medinius langus, kurie bus tokie patys šilti, kaip ir plastikiniai langai. Aišku, Lietuvoje populiaresni yra plastikiniai langai. Juos dažniausiai renkasi būtų savininkai, tačiau ties kas turi kotedžą, nuosavą namą ar sodyba pagalvoja ir apie medinius langus. Taigi, ką pirkti? Mes kaip specialistai rekomenduojame pirmiausia įvertinti, kur bus montuojami langai. Jeigu bute, tuomet rinkitės plastikinius langus. Jeigu montuosite nuosavame name ar sodyboje, tuomet namo interjerą tikrai papuoš mediniai langai. Jie atrodo natūraliau ir prabangiau. Aišku, daugelis plastikinių langų mylėtojų pasakys, kad galima užsisakyti plastikinius langus su medžio imitacija. Tačiau visi suprantame, kad imitacinė plėvelė tikrai neatstos natūralaus medžio.

 

Kiek kainuoja kokybiški mediniai langai?

 

Lietuvoje galime rasti ne vieną kompaniją, kuri parduoda kokybišką produkciją, tačiau kartais klientams labai svarbi kaina. Logiška, juk norime sutaupyti. Taip yra ne todėl, kad klientai neturėtų pinigų, dažnai tiesiog statant namus reikia taupyti, nes kitaip viskas labai brangiai kainuos. Kaip jau minėjome mediniai langai yra brangesni už plastikinius langus. Tačiau jie turi savų pliusų. Bendrai skaičiuojama, kad tokie mediniai langai kainuos dvidešimt ar penkiolika procentų brangiau, nei plastikiniai langai. Gera žinia yra tai, kad tokią produkciją galite įsigyti lizingo būdų. Puiki galimybė operatyviai naudotis produktu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *