Home > Namams > Kaip praturtinti savo kačių mitybą?

Kaip praturtinti savo kačių mitybą?

Kaip praturtinti savo kačių mitybą

Kad katė gyventų ilgai ir sveikai, jai reikia tinkamos mitybos. Štai keletas dalykų apsvarstykite, kai pasirenkate tinkamą savo katės maistą

Būtinos maistinės medžiagos

Katės yra mėsėdės, o tai reiškia, kad jos pasikliauna maistinėmis medžiagomis, kurios yra tik gyvūninės kilmės produktuose. Katės išsivystė kaip medžiotojos, kurios valgo grobį, kuriame yra daug baltymų, nedidelis kiekis riebalų ir minimalus angliavandenių kiekis, o jų mitybai ir šiandien reikia šių bendrų proporcijų. Katėms taip pat reikia daugiau nei tuzino kitų maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus, mineralus, riebalų rūgštis ir aminorūgštis.

Nors jūsų katei reikia tam tikrų kiekių kiekvienos konkrečios maistinės medžiagos, kad ji būtų sveika, daugiau ne visada yra geriau. Tai ypač pasakytina apie vitaminus ir mineralus, todėl maisto papildų naudojimas paprastai nėra būtinas,

Kačių maistas buvo sukurtas taip, kad jūsų katei suteiktų tinkamą maistinių medžiagų ir kalorijų balansą. Perskaityti mitybos etiketę ant maisto pakuočių yra geriausias būdas palyginti kačių maistą. Naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojai ant pakuotės privalo pateikti tam tikrą informaciją apie maistingumą.

Katės mitybos poreikiai kinta skirtingais gyvenimo etapais. Šie etapai apima kačiuką, pilnametystę, nėštumą ir žindymą. Mitybos teiginys kačių ėdalo etiketėje turėtų nurodyti katės gyvenimo ciklo etapą, kurio metu maistas yra visavertis ir subalansuotas, ir kad jis atitinka reikalavimus. Kai kurie kačių ėdalai yra skirti visiems gyvenimo etapams, todėl gali supaprastinti atrankos procesą savininkams, turintiems kelias skirtingo amžiaus kates.

Renkantis kačių maistą internetu, taip pat svarbu perskaityti ingredientų sąrašą. Kaip ir žmonėms skirto maisto atveju, produktai yra išvardyti proporcingo svorio mažėjimo tvarka. Ieškokite maisto produktų, kuriuose mėsa, mėsos šalutiniai produktai ar jūros gėrybės yra įtrauktos į keletą pirmųjų ingredientų, nes tai rodo, kad maiste yra pakankamai gyvulinės kilmės ingredientų, reikalingų nepakeičiamoms aminorūgštims ir riebalų rūgštims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *