Home > Kelionės > Kelionių draudimas

Kelionių draudimas

kelioniu draudimas

Planuojate atostogoms išvykti į užsienį? Bilietai nupirkti, pasai sutvarkyti, net veikla jau suplanuota. Atrodo kelionei jau pasiruošta. Bet dabar galvojate, ką daryti atsitikus nelaimei? Šioje vietoje į pagalbą ateina kelioninis draudimas. Tai puikus būdas apsisaugoti nuo įvairiausių kelionės nesklandumų, tokių kaip: pavogtas bagažas, netikėtos finansinės išlaidos ar suteiktos medicininės pagalbos padengimas.

Mūsų kelionės pagrindinis kompanionas mus lydintis bagažas. Kelionėje tai mūsų visas materialus turtas, įskaitant rūbus, dokumentus ir pinigus. Tačiau ne visada galime būti ramūs ar mūsų bagažas skrydžio metu liks saugus. Bagažo vagystes, dingimo ar sugadinimo atveju, kelionės draudimas padengia pilną ar bent dalį prarasto turto.

Jei vykstate atostogų užsiimti aktyvia veikla tai Jums būtų labai pravartu pasirūpinti medicininių išlaidų draudimu. Tai puiki apsauga, nutikus nelaimei ir prireikus medicininės pagalbos užsienyje. Taip nutikus draudimas kompensuoja patirtą nuostolį, nesvarbu ar žmogus kreipiasi į valstybinę gydymo įstaigą ar į privačią. Į draudimo paslaugas įeina ir sudėtingų traumų ar susirgimų metu, reikalingas parvežimas į Lietuvos gydymo įstaigą.

Mėgstantiems keliauti ir užsiimti ekstremalia veikla patartina turėti nelaimingų atsitikimų draudimą. Šis draudimas pravartus jei nelaimės metu jums lūžo kaulas, netekote klausos, regos ar netekote įvairių kūno galūnių. Su šiuo draudimu jums bus išmokėta kompensacija bei palengvitas sveikimo procesas grįžus į Lietuvą.

Taigi, jei dar svarstote ar jums reikalingas kelionių draudimas, nepamirškite, kad iš kelionių lieka ne vien geri įspūdžiai, tačiau įvykusios nelaimės gali lydėti dar ilgą laiką. Daugiau apie kelioninį draudimą galite paskaityti https://www.ld.lt/keliones-draudimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *