Home > Dovanos > Rožės floristikos rinkos lyderės

Rožės floristikos rinkos lyderės

Turbūt nesurastume tokio žmogaus, kuriam nepatinka rožės. Nuo seno šios gėlės yra laikomos meilės ir tobulumo simboliu. Šis augalas yra kildinamas iš Kinijos, kai Konfucijus aprašė jų auginimą imperatoriškuose Pekino soduose. Jos yra ne tik geidžiama dovana, bet ir itin vertinamos ir dėl savo išskirtinio kvapo, kuris veikia kaip antidepresantas, šalinantis blogą nuotaiką ir skatinantis mąstyti pozityviai.

Pasaulyje yra daugiau nei šimtas rūšių rožių, kurios yra pačių įvairiausių spalvų, išskyrus juodą. Jei norite subtiliai išreikšti savo jausmus jums tikrai vertėtų atkreipti dėmesį į dovanojamų rožių spalvą, pavyzdžiui klasikinės raudonos rožės simbolizuoja meilę, aistrą, prisipažinimą, todėl puikiai tiks nuoširdžiai sveikinant artimus žmones ar mylimuosius; balta – reiškia tyrumą, nekaltybę ir pagarbą; rožinė – švelnumą, eleganciją, romantiką ir moteriškumą; geltona – draugystę, džiaugsmą ir globą; oranžinė – pagarbą, nuoširdumą ir džiaugsmą. Tačiau nesvarbu kokią spalvą išsirinksite, žymiai svarbiau – tos šiltos emocijos ir jausmai, kurių vedami jas dovanosite. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, kokį kiekį rožių planuojate dovanoti. Tradiciškai jei dovanojate nuo 1 iki 5 rožių, tuomet verta rinktis gėles stambesniais žiedais ir ilgesniais kotais. Trumpesnės rožės puikiai tinka įvairioms puokščių kompozicijoms. Šiuo metu itin populiaru yra dovanoti rožes dėžutėse, nes jos yra praktiškos, jas patogu transportuoti, išskirtinai elegantiškai atrodo ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros.

Rožės puikiai tinka pačioms įvairiausioms progoms. Jos itin elegantiškai atrodo vienspalvėje puokštėje ir tikrai efektingai atrodo mylimos moters glėbyje. Tai tikrai „saugus“ pasirinkimas, jei planuojate eiti į jubiliejų, vestuves ar kitas iškilmes.
Internetinėje parduotuvėje geliubutikelis.lt rasite platų pačių įvairiausių rožių asortimentą ir tikrai išsirinksite jums labiausiai patikusios kompozicijos variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *