Home > Sportas > Sportas gamtoje

Sportas gamtoje

Treniruokliai naudojami parkuose ir kitose laisvalaikio zonose bei mokymosi įstaigose, tai puiki galimybė ne tik sportuoti gamtoje, bet ir puikiai praleisti laiką bendraujant gryname ore. Lauko sporto įranga gaminama iš plieno dažyto milteliniu būdu, taip pat galimi cinkuoti miltelinio dažymo dengimo variantai.

Lauko treniruoklių privalumai

Lauko treniruokliais naudotis gali vaikai ir jų tėveliai, vyresnio amžiaus žmonės, turintys negalią. Treniruojantys šiais įrenginiais žmonės gerina savo fizinę formą bei nuotaiką, palaiko ryšį su aplinkiniais, gerina kraujotaką, bendrą savijautą, stiprina fizinį pasirengimą bei koordinaciją.

Dviračiai treniruokliai

Dviračiai- populiarus būdas mesti svorį. Dviračiai treniruokliai yra skirti širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos sustiprinimui. Dviračiai treniruokliai dažnai vadinami kardio treniruokliais, o jų dizainas išsiskiria savo modernia išvaizda.

Elipsiniai treniruokliai

Elipsiniai treniruokliai dar kitaip vadinami slidėmis, jie tinka naudotis namų sąlygoms ir komerciniam naudojimui. Žmonės po pirmųjų treniruočių mėnesių, pastebi pirmūs kūno pokyčius: stangresnis kūnas, dailesnės linijos ir tvirtesni raumenys. Elipsinis treniruoklis pasižymi sklandumu, judesiu koordinavimu ir neapkrauna stuburo.

Bėgimo takeliai

Bėgimo takeliai gali būti skirti namams, fitneso klubams ir sporto salėms. Šie treniruokliai yra skirti svorio mažinimui, širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų gerinimui, todėl jais treniruojantis būtina stebėti pulsą. Nuolat sportuojant ant bėgimo takelio sustiprinsit savo organizmą, o turimą viršsvorį galėsit sureguliuoti,

Sporto įranga

Sporto įrangos asortimentas platus ir aukštos kokybės: krepšinio stovai, krepšinio lankai, futbolo vartai, tinklinio vartai, tinklinio stovai, stovai svoriams, stovai kamuoliams, treniruokliai, žaidėjų suoleliai, badmintono stovai ir kt. VAIKAMS – konstruojamos vaikų žaidimų aikštelės, karusėlės, supynės, smėlio dėžės, spyruokliukai, pavesinėnės, laipynės, karstynės, čiuožyklos ir kalneliai, lauko sporto įrenginiai, ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *