Home > Grožiui > Kaip savarankiškai prisiklijuoti dirbtines blakstienas?

Kaip savarankiškai prisiklijuoti dirbtines blakstienas?

blakstienos

 

Kiekviena moteris svajoja apie juodas ir ilgas blakstienas, tačiau ne visada jomis gali pasigirti nuo gimimo. Todėl tenka pasinaudoti dirbtinėmis blakstienomis.

 

Tam, kad atskleistumėte savo akių grožį, galite rinktis iš dviejų tipų blakstienų: klijuotis pavienius plaukelius ar naudotis vientisų blakstienų juosteles. Jei norite, kad blakstienos atrodytų kuo natūraliau ir įgautų apimties, reiktų rinktis tokį dirbtinių blakstienų ilgį, koks būtų artimiausias jūsų natūralioms, nes pernelyg ilgos blakstienos atrodys nenatūraliai. Tinkamai parinktos dirbtinės blakstienos atrodys tankios ir storos, dėl to vizualiai padidins akis ir padarys jos ryškesnėmis, ir taip atrodysite labai patraukliai.

 

Jei naudojate dirbtinių blakstienų juosteles, tuomet reiktų kruopščiai pridėti vieną iš jų prie natūralių blakstienų augimo linijos ir išmatuokite, kokio ilgio juostelių reikės. To ko nereikia, tiesiog nukirpkite. Kartais akys būna skirtingo dydžio, todėl tikslumas yra labai svarbus, nes jei juostelė bus per ilga ar per trumpa, tuomet atrodys nenatūraliai. Nukirpus nereikalingą galiuką, reiktų dar kartą pasimatuoti ir tepti ant juostelės pagrindo specialius klijus, skirtus blakstienų klijavimui.

 

Užtepus klijų, reiktų palaukti keletą sekundžių, kad klijai taptų lipnūs, nes tuomet blakstienas bus lengviau priklijuoti prie voko. Klijuojant reiktų dirbtines blakstienas kaip galima arčiau natūralios blakstienų augimo linijos.

 

Belaukiant kol klijai uždžius reiktų švelniai prispausti dirbtinių blakstienų juostelę, kad ji priliptų prie voko, o ne prie jūsų natūralių blakstienų. Norint prisiklijuoti dirbtines blakstienas namų sąlygomis ve visažisto pagalbos, reiktų šiek tiek atlošti galvą, kad akių vokai nusileistų arba į veidrodį žiūrėti žemyn iš aukščiau, tuomet jie taip pat nusileis ir taip dirbtines blakstienas prisiklijuosite gana greitai ir lengvai ir būsi pasiruošusi užbaigti savo makiažą užmaskuojant klijavimo liniją šešėliais ar akių pieštuku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *