Home > Kelionės > Ar tikrai kai kurie žmonės negali išmokti vairuoti?

Ar tikrai kai kurie žmonės negali išmokti vairuoti?

vairavimo mokykla

Tik pagalvojus, kad reikia mokintis vairuoti, jus apima panika, pradeda prakaituoti delnai, širdis ima plakti smarkiau, o mintyse bėga įvairūs nemalonių įvykių scenarijai. Ir vėl numojat ranka – ne visiems lemta vairuoti. Kelionės viešuoju transportu nėra jau taip blogai. Sugalvojate dar šimtus pasiteisinimų, kodėl jums to nereikia.

 

Laukininkų VM instruktoriai tikina, kad vairuoti gali visi, tik reikia rasti tinkamą vairavimo mokyklą ir instruktorių. Geras instruktorius, atsižvelgdamas į jūsų nusiteikimą ir pasiruošimą, jus padrąsins, palaikys ir kuo detaliau paaiškins kelių eismo taisyklių laikymosi ir automobilio vairavimo subtilybes.

 

Renkantis vairavimo mokyklą būtina atkreipti dėmesį į jau išmokusių vairuoti mokinių atsiliepimus, kuriuos galima rasti internete. Geri atsiliepimai suteiks papildomos motyvacijos ir drąsos išmokti vairuoti. Tikrai protinga pasidomėti konkretaus instruktoriaus mokymo stažu, patirtimi, atsiliepimais. Ir dar vienas niuansas, kurį reikia įvertinti, ar mokyklą patogu pasiekti vykstant atitinkamai iš namų ar darbo.

 

Laukininkų VM atstovas taip pat rekomenduoja pasidomėti, kokiais automobiliais mokykloje mokoma vairuoti. Didelis privalumas, jei automobiliai pakankamai nauji ir tokios pačios markės kaip VĮ Regitroje laikant vairavimo egzaminą naudojami automobiliai. Kaip teigia didelę patirtį turintis Laukininkų VM instruktorius, mokiniams dar nėra susiformavę stiprūs vairavimo įgūdžiai, todėl „kitoks“ automobilis vairavimo egzamino metu, nei buvo naudojamas mokymuisi, egzaminą laikančiam asmeniui, gali kelti papildomą įtampą. Ir mokymosi metu gerai pasirodęs mokinys, egzamino iš pirmo karto gali neišlaikyti.

 

Išmokti gali visi, svarbu vidinis nusiteikimas, motyvacija, artimojo palaikymas ir kas be ko geras instruktorius. Kaip rodo Laukininkų VM darbuotojų patirtis, vieni sunkiau, kiti lengviau, tačiau išmokti vairuoti tikrai gali visi norintys.

 

Papildomos informacijos rasite Laukininkų VM ir kitose vairavimo mokyklų internetiniuose puslapiuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *