Home > Maistas > Populiariausi vaikų gimtadienio patiekalai

Populiariausi vaikų gimtadienio patiekalai

Vaiku gimtadienio stalas  tai klasikinis maistas vaikams  ir jų vakarėliams. Dažniausiai vaikaims ant stalo dedama greiti užkandukai, kad galėtų pasiimti į ranką ir toliau bėgti žaisti.

Dubenėlis paprastų riestainių? Ne tavo vakarėliui. Geriausia dalis? Juos lengva pasigaminti, nes pradedate nuo parduotuvėje pirkto maisto, IR galite juos pritaikyti pagal savo skonį! Tiesiog paimkite pasirinktą šokoladą ir daug smagių šventinių pabarstukų. Tortilijos puikiai tinka tam ne visai pietų ar vakarienės vakarėliui – tai puikus gimtadienio užkandis mažiems vaikams iki paauglystės. Tereikia keturių ingredientų (ir nesunkiai galite naudoti nesmulkintų kviečių tortilijas, kad jos būtų pusiau sveikos), o tada patiekite su įvairiais padažais.

Nekepami braškių sūrio pyragaičiai

Nekepti braškių sūrio pyrago kąsneliai yra smagus gimtadienio vakarėlio užkandis. Paprastas įdaras dedamas į šviežias braškes, o tada pamirkytas  krekeriuose, kad būtų puikus kąsnio dydžio užkandis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Reikia sotaus gimtadienio vakarėlio užkandžio? Receptas sūrio mėsainių bandelės atitinka reikalavimus vaikų vakarėlių užkandžiams. Tereikia 15 minučių paruošimo laiko ir penkių ingredientų (įskaitant parduotuvėje pirktą picos tešlą), kad šios bandelės įgautų formą. Iškepus galite patiekti arba užšaldyti būsimam vakarėliui. Tai pats geriausias patiekalas! Kas gali būti smagiau už  pyragą? Neįsivaizduojame nieko, kas labiau patenkintų jūsų gimtadienio svečio smaližius, nei naminis pyrago tešlos padažas, pagamintas tik iš penkių ingredientų ir tiesiog užtruks penkias minutes!

Gimtadienio stalas vaikams paprastai susideda iš paprastų ir greitų užkandukų. Vaikų gimtadienio patiekalai tai vieno kąsnio užkandukai. Jie gali būti paprasti, tiesiog ant batono užtepta užtepėlė ar uždėta dešrytė. Užkandžiai gimtadienio šventei gali būti ir lazdelės vaisių ar daržovių, tai gali būti supjaustytos morkų ar agurkų lazdelės. Tai gali būti ir vaisių lazdelės, tokios kaip ananasas, taip pat braškės. Vaisiai vaikams labai patinka. Taip pat nepamirškime sausainių, kurie vaikams labai patinka. Na ir žinoma sultys. Sultys vaikams tai puikus derinys kartu su užkandžiais. Kadangi užkandžiai yra sausas maistas, tad turėti vaikams sulčių p ranka yra būtina ir reikalinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *