Home > Namams > Langų priežiūra, ką reikia žinoti?

Langų priežiūra, ką reikia žinoti?

Dideliame aukštyje nuplauti langų stiklus iš lauko, tai tikras iššūkis. Reikia sugebėti pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, nepalikti dryžių, o svarbiausia – neiškristi. Turbūt esame kiekvienas išbandęs įvairūs prietaisus: šluostes, grandiklius, šepečius su su ilgomis rankenomis, o kraštutiniu atveju samdę valymo įmonę.

Gerai, kad technologijos nestovi vietoje, kartu su dulkių siurblių robotų rinkos plėtra išaugo langų valymo robotų paklausa. Tai naujo tipo išmaniosios technologijos, todėl modelių asortimentas nėra didelis, bet pakankamas, kad būtų išspręsta, kaip jau atrodė neišsprendžiama problema.

Kaip veikia magnetinis langų valytuvas ?

Magnetinis langų valytuvas skirtas plauti langams iš abiejų pusių. Jis sudarytas iš labai paprasto dizaino: dviejų atskirų plastikinių dalių, kuriose yra magnetiniai elementai, padengtos minkšta kempine ir guminiu padu. Valytuvas su kempine pritvirtinta prie lango išorės nenukris, nerimauti nereikia, ją laikosi apsauginė virvelė. Minkštą kempinę su audinio paviršiumi sušlapiname vandeniu. Galima naudoti stiklų valiklį, muiluotą arba švarų vandenį. Šepečio paviršius tvirtinamas skirtingose ​​stiklo pusėse. Valytuvas viena ranka perkeliamas į kitą lango pusę, vidinėje lango pusėje savo judesiais atkartosite abiejų stiklo pusių valymą vienu metu. Magnetinis valytuvus langams valyti ypač aktualus tiems žmonėms, kuriems reikia plauti  panoraminius stiklus, balkono stiklus ar stiklus esančius dideliame aukštyje.

Taigi magnetinis langų valytuvas pasižymiai šiais privalumais:

  • saugumas plaunant langą – nėra rizikos iškristi;
  • sutrumpėja dvigubo stiklo lango plovimo laikas – darbai atliekami vienu metu iš abiejų pusių;
  • aukštesnė valymo kokybė – stiklas iš karto išplaunamas ir nupoliruojamas;
  • ilgaamžiškumas – korpusas pagamintas iš patvarios medžiagos;
  • taupymas – langus galima plauti be specialių valymo priemonių: užtenka švaraus vandens;
  • naujausių modelių universalumas – dėl magnetų traukos jėgos reguliavimo galite plauti tiek pavienius stiklus, tiek storus stiklo paketus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *