Home > Kelionės > Vežame į Vokietiją – o aplankyti tikrai verta

Vežame į Vokietiją – o aplankyti tikrai verta

Vežame į Vokietiją

Nusibodo arti darbuose, laisvalaikį leisti namuose, tos pačios vietos, tie patys žmonės, pradėjo erzinti rutina, norite išvykti, pamatyti daugiau, pasisemti idėjų, pozityvių minčių, grįžti namo kupinas naujų vėjų, požiūrio, įkvėpimo – mes galime Jums padėti, vežame į Vokietiją. Ir visai nesvarbu ar į kelionę susiruošėte vienas ar su būriu draugų, kadangi važiuosite patogiai, saugiai, greitai – mikroautobusiuku!

Vieni keliautojai renkasi keliones lėktuvu į šiltus kraštus, įvairias salas, Jiems labiau patinka pasyvesnės atostogos – gulėjimas prie jūros ar baseino, kiti keliautojai yra kur kas aktyvesni – keliauja po įvairias šalis ir miestus, jiems nesvarbu, kokia transporto priemone keliauti. Tik Jūsų pasirinkimas, kokio poilsio ir nuotykių reikia ar trūksta, bet keliauti mikroautobusiuku ir pigiau, ir patogiau, o įspūdžiai kur kas ekstremalesni. Štai Jums keletą lankytinų vietų Vokietijoje.

Haidės parkas – įsikūręs Soltau miestelyje tarp Hamburgo ir Hanoverio – vienas iš populiariausių Vokietijos pramogų parkų, kuriame įrengta daugiau nei 50 atrakcionų. Patirsite naujų pojūčių ir turėsite galimybę išmėginti drąsą nuo milžiniškų amerikietiškų kalnelių iki vandens pramogų. Haidės parke esantys mediniai linksmieji kalneliai yra didžiausia tokio tipo konstrukcija Europoje.

Volfsburgas – automobilių miestas. Čia išblizginti lūkuriuoja įvairiausi istoriniai automobiliai – dauguma jų vienaip ar kitaip išskirtiniai ir patekę į automobilizmo istorijos puslapius. Tarp muziejaus eksponatų galima pamatyti pirmuosius priekiniais ratais varomus automobilius, tarpukario sportinius automobilius ir daugybę kitų prabangių automobilių.

19 a. Švėrino pilis – Švėrino miesto, įsikūrusio ties septyniais ežerais pilis, kurioje ilgą laiką gyveno Meklenburgo kunigaikščiai, o saulėčiausia Vokietijos vieta, pasirodo, yra ne pietuose, o šiaurėje! Tai – Baltijos jūros skalaujama Riugeno sala, kurios kraštovaizdis itin įvairus – nuo baltų uolėtų kalkakmenio pakrančių iki pelkių bei užliejamų pievų, nuo balto smėlio paplūdimių iki tankių bukų ir ąžuolų miškų.

Ir tai tik dar pradžia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *