Home > Dovanos > Magnetinė piešimo lenta – nepakeičiamas įrankis kiekvienoje įmonėje

Magnetinė piešimo lenta – nepakeičiamas įrankis kiekvienoje įmonėje

Magnetinė piešimo lenta

Kiekviena įmonė, nepriklausomai nuo jos dydžio, rengia įvairius darbuotojų susirinkimus, veiklos pristatymus, gamybos planus, susitikimus su klientais ir verslo partneriais ir kita. Visų susitikimų, susirinkimų, pristatymų metu labai veiksminga naudoti vizualius sprendimus – diagramas, grafikus, nuotraukas, tad vadovai yra priversti nuolat ieškoti, kaip tokius sprendimus įgyvendinti savo versle.

Efektyviausiu vizualizacijų pristatymo kūrimo būdu yra laikomos skaidrės. Dėl to niekas nesiginčija, bet reikėtų žinoti, kad dabar norint, kad skaidrės būtų efektyvios ir paliestų kiekvieną žmogų, kuris klauso pranešimo, prie skaidrių kūrimo reikia padirbėti iš peties. Skaidrės patogios, jei pranešimui ruoštasi iš anksto, jei patalpoje yra projektorius, jei su savimi turite kompiuterį, tačiau, jei nors viena sąlyga netenkinama – reikia ieškoti kitų vizualizacijų sprendimų. Dar iš mokyklos laikų visi prisimename lentas rašymui – juodas, kreidines, ant kurių rašydavome kreida, kuri labai dulkėdavo. Tokios lentos – vis dar patogiausias būdas įmonėje pasižymėti svarbius planus, susitikimo metu sudėti svarbiausius taškus. Tačiau dabar lentos yra pažangesnės ir kreidines lentas pakeitė magnetinės lentos.

Magnetinė piešimo lenta – nepakeičiamas įrankis kiekvienoje įmonėje, kadangi ji atlieka nemažai naudingų funkcijų. Pagrindinė funkcija – magnetu galima prisegti įvairius raštelius, lapelius, dokumentus, kurie turi būti visada matomi, tarkime, darbo grafiką, darbų planą, susitikimų laiką. Kita funkcija – ant kai kurių lentų galima rašyti markeriu: ji atlieka tokią pat funkciją, kaip ir kreidinės lentos. Taip pat magnetinės lentos yra baltos, ant jų su projektoriumi galima rodyti skaidres, jos gali atstoti ekraną. Tad, jeigu ruošiate pristatymus, verta išbandyti itin funkcionalią ir patogią magnetinę lentą, o jei pristatymus rengiate nedažnai, lenta neliks nenaudojama – tvirtinkite svarbius užrašus, rašykite ranka, naudokite kaip projektorių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *