Home > Paslaugos > Kiek kainuoja skyrybos?

Kiek kainuoja skyrybos?

Niekam ne paslaptis, kad skyrybos ilgas ir nuobodus procesas, kuris gali užsitęsti ir ypač ilgai taip pareikalaudamos papildomų didelių išlaidų. Skyrybų kaina pagrinde priklauso nuo naudojamų advokatų bei sutuoktinių reikalavimų ir nesutarimų.

Skyrybų kaina

Jei skyrybos vykdomos bendru sutarimu, tai tokiu atveju jos gali trukti visai neilgai, o ir kainuoti palyginus nebrangiai. Skiriantis tokiu atveju galima kreipti į vieną bendrą advokatą, kuris bendru sutarimu nuspręs kaip padalinti turtą į lygias dalis. Taip išvengiamas bereikalingas tiesios ieškojimas ir bandymas pasipelnyti, kas galiausiai baigiasi abiejų sutuoktinių nukentėjimu.

Tokiu atveju, kada santuoką nutraukti nori vienas sutuoktinių dėl kito kaltės ir negalima prieiti bendros išvados, visas procesas užtrunka. Kadangi skyrybos trunka ilgesnį laiką, tai ir išlaidos advokatams, teismams bei papildomų dokumentų sudarymui padidėja. Tokie teisiniai nesutarimai gali trukti net kelis mėnesius ar net metus, todėl tai reikalauja ne tik papildomų išlaidų, bet ir papildomų emocinių išgyvenimų, kurie laikui bėgant gali atsispindėti ir žmogaus sveikatai.

Santuokos nutraukimas internetu

Vienas iš skyrybų būdų – tai daryti internetu. Tokiu būdu galima palikti anketą dėl skyrybų ir su jumis susisieks kvalifikuoti advokatai. Visas procesas gali vykti tiesiogiai nesusitikus su advokatu ar net nedalyvavus teismo posėdžiuose. Advokatai paruošia sutartį, pagal kurią jie tampa įpareigoti pažymų surinkimui, parengimui bei pateikimui teismui. Toks būdas ypač palankus užsienyje gyvenantiems ir galimybės grįžti neturintiems žmonėms, kurie visą skyrybų procesą gali atlikti nekeldami kojos iš namų. Tokiu būdu išvengiama laiko švaistymo rengiant dokumentus ar dalyvaujant posėdžiuose, taip pat sumažinamo transportavimo išlaidos, kurios būtų reikalingos vykimui į teismo posėdžius.

Taigi, jei planuojate nuraukti santuoką, svarbu tai daryti ramiai ir racionaliai. Geriausias būdas tai padaryti tai bendravimas su sutuoktiniu ir bendros išeities ieškojimas. Tokiu būdu galima nutarti skyrybas bei visus jos apsektus greitai ir paprastai. Kitu atveju, kai nors vienas iš sutuoktinių nesutinka su sąlygomis, visas procesas nusikelia ilgesniam laikui, o tai kainuoja papildomus pinigus bei sveikatą. Jeigu ir jus domina skyrybos bei jų kainą, galite kreiptis į skyrybas teikiančią įmonę – skyrybos.lt ir ten sužinoti visą reikalingą informaciją. Skyrybos.lt skiria greitai, o tai gali padaryti ir internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *