Home > Kreditai > Kreditai: kada pasiskolinti protinga?

Kreditai: kada pasiskolinti protinga?

Kreditai

Žmonės skolinosi nuo neatmenamų laikų, tačiau šių dienų poreikiai visiškai skiriasi nuo anuomet vyravusių. Turbūt daugelis sutiks, kad mūsų norai, svajonės keičiasi ir didėja nežmonišku greičiu. Turbūt tam, didžiausią įtaką daro socialiniai tinklai, juose matydami įtakingų ar geriau gyvenančių žmonių talpinamas asmenukes, nuotraukas, pavyzdžiui, įspūdžius egzotiškoje šalyje, naują, skoningą automobilį, žavingą garsaus dizainerio suknelę ar kostiumą, modernų būstą – varviname seilę ir klausiame, o kodėl aš taip negyvenu?

Galima išskirti dvi žmonių tipus: pirmoji – pasižiūri, pasvajoja ir toliau gyvena savo gyvenimus pagal realias galimybes, antroji – bando susikurti panašų gyvenimą. Antrojo tipo žmonės iš karto iškelia natūralų klausimą, kokiu būdu tai bus kuriama: sunkiu darbu, savo pastangomis, naujų galimybių paieška ar lengviausio kelio, pavyzdžiui, kredito pasirinkimu.

Jeigu kreditai paimami ir momentiškai išleidžiami rūbams, telefonui, kelionei, pramogoms – tai bevertė invensticija, poreikiai tik didės, o kreditai nepastebimai ims kauptis. Tačiau, jei prireikia skubios finansinės paspirties būstui, automomobiliui ar verslui – tai kur kas racionalesnis sprendimas, kadangi racionaliai mąstantis žmogus visada įvertins savo galimybes skolinantis, niekad neims kredito patenkinti tokias momentines užgaidas.

Atminkite, kad imdami kreditą Jūs įsipareigojate atiduoti savo gaunamų pajamų dalį kiekvieną mėnesį ir ilgesniam laikui. Įvertinkite savo galimybes, gal geriau pataupyti, ilgiau nenusipirkti naujo rūbo ar neišvykti paatostogauti, tačiau nesiverti kilpos ant kaklo? Žmonės, kurie puikuojasi kaskart naujomis kelionėmis, automobiliais, nėra patys laimingiausi. Tikrą malonumą pajusite, jei sunkiai uždirbtus pinigus investuosite kryptingai, jie jau vėliau atneš Jums taip norimas smulkmenas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *