Home > Kelionės > Vestuviniai auksiniai ir sidabriniai žiedai

Vestuviniai auksiniai ir sidabriniai žiedai

Kokios spalvos pasirinkti auksinius vestuvinius žiedus

Auksiniai vestuviniai žiedai- visais laikais turėjo didžiausią paklausą, jų asortimentas įvairus pradedant nuo kuklių, turinčių nedidelius papuošimus iki išskirtinių, spindinčių brangakmeniais. Auksą galima išsirinkti įvairių spalvų: balta, geltoną, raudoną, juodą arba išsirinkti vestuvinius žiedus iš platinos metalo, žiedai iš platinos puikiai tinka žmonėms, turintiems alergiją, platinos metalas kietas ir sunkiai braižosi dėl šių savybių ilgą laiką išlieka nepakitęs. Vestuviniai žiedai gali būti:

•Klasikiniai vestuviniai žiedai;
•Tradiciniai vestuviniai žiedai;
•Modernus vestuviniai žiedai;
•Vyriški vestuviniai žiedai;
•Moteriški vestuviniai žiedai;
•Dizainerių kurti žiedai;

Vienetiniai vestuviniai žiedai

Profesionalus juvelyras gali sukurti vestuvinius žiedus pagal kiekvieno kliento individualius poreikius arba išrinkti iš daugybės turimų žiedų pavyzdžių, galima vestuvinius žiedus pagaminti iš kliento aukso metalo medžiagų sumokant tik už darbą. Įsigytas žiedas jaunavedžiams pageidaujant išgraviruojamas įrašant asmens vardą ar įrašą.

Auksinių žiedų priežiūra

Tinkamai prižiūrimas auksas tarnauja labai ilgai, auksinių žiedų priežiūra lengva, bet jeigu neatsargiai nešiojant susibraižo, oksiduojasi juos galima nunešti pas juvelyrą, jis kruopščiai ir kokybiškai atliks auksinių žiedų valymą bei restauravimą ir grąžins pirminį gaminio grožį.

Sidabriniai vestuviniai žiedai

Vestuvinių žiedų mados keičiasi, jei anksčiau populiariausi buvo auksiniai žiedai, tai pastaruoju metu mėgstami sidabriniai vestuviniai žiedai, šių žiedų kainos yra mažesnės, negu auksinių žiedų todėl jaunavedžiai gali derinti puikų kokybės ir kainos santykį. Sidabrinių žiedų asortimentas įvairus tiek moterims, tiek vyrams galima pasirinkti įvairių pločių, dydžių ir dizaino. Sidabras turi gydomųjų savybių, todėl tuo tikintiems vestuvinis sidabrinis žiedas gali tapti, sveikatą ir sėkmę nešančiu talismanu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *