Home > Kelionės > Segmentinės tvoros – puikus sprendimas

Segmentinės tvoros – puikus sprendimas

Tvoros segmentus yra paprasta montuoti, nes jų nereikia įtempti, vienodi segmentai lengvai pritvirtinami prie į žemę įbetuonotų stulpelių, todėl tvorą aptverti galima greitai ir nesudėtingai. Segmentinės tvoros ilgaamžės, kokybiškos, nes reikiamomis dangomis padengti segmentai yra atsparūs korozijai. Segmentinė tvora neuždengs teritorijos, todėl aptvertas sklypas liks erdvus ir šviesus, ji tinka aptverti namo sklypui, vaikų žaidimų aikštelėm, sporto aikštėm, parkams ir kitoms teritorijoms. Čia – kiemas neįsivaizduojamas be tvoros, jeigu anksčiau tvoros pagrindinė funkcija buvo kiemo apsauga ir jos ribų nustatymas, tai dabar vis didesnę reikšmę įgauna, tvoros išvaizda ir dizainas, tvoros gali būti:

-Metalinės tvoros;

-Metalinės cinkuotos tvoros;

-Metalinė dažytos tvoros;

-Virinto tinklo tvoros;

-Išskirtinio dizaino tvoros;

Pasirinkimas didelis, o išsirinkti tinkamiausią variantą jums padės šios srities specialistai ir paderins kainos ir kokybės santykį.

Miltelinis dažymas

Tai patikimas, ekologiškas dažymo būdas, pasižymi dideliu atsparumu aplinkos poveikiui, pav: korozijai, UV saulės spinduliams ir kitiems mechaninėms pažeidimams. Metalinės tvoros gali būti dažomos įvairiomis spalvomis, įvairiais blizgumo lygiais: blizgančiom, pusiau blizgančiais bei matinės atspalviais. Šis dažymo būdas tinka praktiškai visiems metalams, esant didesniam korozijos lygiui gaminių paviršius karštai cinkuojamas ir atliekams galutinis dažymas pasirinkta spalva , toks dažymo būdas ir jo tech nologija turi daug privalumų: patvarumas, atsparumas klimato aplinkos sąlygoms, korozijai, dažų sudėtyje nėra jokių toksinių medžiagų.

Virinto tinklo tvoros

Virinto tinklo tvoros dažniausiai naudojamos dideliu plotų aptvėrimui, sodyboms, miškams, sporto aikštelėm ir panašiai. Tvora yra sudaryta iš virinto cinkuotos vielos tinklo ir padengta žalia poliesterine danga, tvirtinama prie metalinių apvalių stulpų. Tvoros tinklas tarp stulpų tempiamas naudojant įtempimo vielą ir specialias skobeles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *