Home > Sveikata > Programėlės, kurios gali padėti pasirūpinti savimi

Programėlės, kurios gali padėti pasirūpinti savimi

Nors dauguma iš mūsų aktyviai rūpinamės savimi, vis dar atrodo, kad tai yra vienas iš tų dalykų, kurie mūsų sąraše užima paskutinę vietą. Būtina prisiminti, kad savęs priežiūra yra neįtikėtinai svarbi jūsų bendrai sveikatai ir streso valdymui. Laimei, yra fenomenalių programėlių pagalba sau, kurios leidžia lengvai ir smagiai pasirūpinti savimi https://www.manoit.lt/category/mobilusis-pasaulis/

Štai keletas jų:

  • Jei norite, kad gerų įpročių laikymasis taptų žaidimu, išbandykite „Habitica“. Ši programėlė yra tarsi dienoraštis. Įvedate įpročius, kurių norite laikytis, kasdienių darbų sąrašą ir t. t., o juos vykdydami keliate lygį.
  • Per mielus ir padrąsinančius pranešimus „Aloe Bud“ atkreipia dėmesį į mažus svarbius būdus pasirūpinti savimi. Pavyzdžiui, gerti vandenį, valgyti ir susisiekti su draugais. Mielas ir paprastas požiūris į rūpinimąsi savimi puikiai tinka žmonėms, kurie susiduria su depresija. Kartais ir su kitais psichikos sveikatos sutrikimais, dėl kurių sunku pasirūpinti savimi.
  • IPSY yra karščiausia programėlė grožio paslaugoms, toms, kurios mėgsta puoštis ir eksperimentuoti. Programėlėje yra tūkstančiai makiažo pamokų, daugiau nei 20 000 aukščiausios klasės produktų ir begalė veido diagramų, padėsiančių įvaldyti kontūravimo meną.
  • Glowbe – tai programa, kurioje yra įvairių veido masažo ar mankštos technikų ir metodų, padėsiančių ne tik pagerinti odos būklę, bet ir tonizuoti raumenis, taigi sumažinti raukšles. Paprastai šie pratimai pradedami daryti per vėlai, tačiau jei juos pradėsite daryti jaunystėje, poveikis bus daug geresnis.
  • Jei norite susikurti asmeninį psichikos sveikatos savipagalbos priemonių rinkinį, išbandykite „My Possible Self“. Atlikus pirminį įvertinimą, ši programėlė pasiūlo asmeninį savipagalbos planą, skirtą padėti jums dirbti su tuo, ko jums labiausiai reikia, pavyzdžiui, valdyti stresą ir nerimą, susidoroti su netektimi, stiprinti pasitikėjimą savimi ar susidoroti su dirglumu.
  • Norėdami išvengti produktų su potencialiai toksiškomis sudedamosiomis dalimis, išbandykite „Think Dirty“. Naudodami šią programėlę galite nuskaityti produktų (pavyzdžiui, grožio ir odos priežiūros priemonių ar valymo priemonių) brūkšninį kodą ir beveik be jokių pastangų išanalizuoti sudedamųjų dalių sąrašą.
  • Norėdami rasti idealų laiką, kada pabusti žvalūs, išbandykite „Sleep Cycle Alarm Clock“. Ši programėlė analizuoja jūsų miego ciklą ir pažadina lengviausioje miego fazėje, t. y. geriausiai padeda išvengti snaudulio ir noro paspausti „snausti“.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *