Home > Grožiui > Trys pagrindinės priežastys, kodėl reguliarūs apsilankymai pas pas odontologą yra būtini

Trys pagrindinės priežastys, kodėl reguliarūs apsilankymai pas pas odontologą yra būtini

Trys pagrindinės priežastys, kodėl reguliarūs apsilankymai pas pas odontologą yra būtini

 

Nedaugeliui žmonių patinka sėdėti odontologo kėdėje, tačiau reguliarūs apsilankymai odontologijos klinikoje užtikrina gerą Jūsų burnos sveikatą. Amerikos odontologų asociacija rekomenduoja bent kartą per metus apsilankyti pas savo odontologą, tačiau apsilankymas kas šešis mėnesius leidžia užkirsti kelią daugybei problemų, tokių kaip dantų ėduonis ir dantenų ligos. Profesionalūs stomatologai Šiauliuose, išskiria tris pagrindines priežastis, kodėl turėtumėte lankytis pas odontologą kas šešis mėnesius:

 

  1. Dantų ėduonies prevencija

 

Odontologai gali greitai diagnozuoti dantų ėduonį – išorinį dantų sluoksnio sunaikinimą, dažniausiai atsirandantį dėl saldaus maisto vartojimo. Ši būklė gali pablogėti maždaug kas šešis mėnesius, nes apnašos kaupiasi ir lėtai gadina dantis. Apsilankymas pas odontologą du kartus per metus apsaugo nuo ėduonies, padeda palaikyti gerą burnos sveikatą. Jei ši liga negydoma, ši liga dažnai sukelia skausmą ir gali sudirginti dantenas.

 

  1. Apnašų susidarymo prevencija

 

Susidariusios dantų apnašos gali būti gelsvos spalvos, kuri per laiką tamsėja iki rudos, jos yra kupinos bakterijų. Yra daugybė priežasčių apnašų susidarymą, įskaitant ir netinkamą burnos higienos priežiūrą. Apsilakymas pas odontologą užkirs kelią apnašų susidarymui, Jums taip pat bus patariama, kaip reikia prižiūrėti dantis, kokias priemones naudoti ir kokie yra tinkami burnos higienos įpročiai.

 

  1. Dantenų ligų prevencija

 

Jūsų odontologas gali pastebėti pirmuosius dantenų ligos požymius. Tokiu būdu galite užkirsti kelią didesnei problemai. Jei dantenų ligos negydomos, dantenos pasidaro jautrios ir skausmingos. Reguliarių odontologinių patikrinimų metu atsiradusias dantų ir dantenų problemas galima nustatyti anksti, kai jos dar yra nedidelės. Tai leidžia taikyti kuo paprastesnį ir ir žinoma, tuo pačiu pigesnį dantų gydymą, neleidžia dantų ligai progresuoti ir padeda išvengti agresyvaus didelės apimties dantų pažeidimų gydymo.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *