Home > Kreditai > Kaip neįsiskolinti?

Kaip neįsiskolinti?

Ar vis galvojate kaip pasiskolinti pinigų? Įsiskolinimas yra labai rimtas žingsnis. Ar kada nors jaučiate, kad ir kaip besistengtumėte, vis tiek nepavyks rasti būdų, kaip sutaupyti ir neimti pinigų iš banko ar kredito unijų? Turite galvoje gerai ir stengiatės išleisti mažiau, bet visada kažkas nutinka. Gyvenimas trukdo – automobiliui reikia naujų padangų, paaugliui – drabužių, namui – naujo stogo – ir kaip tik pinigų taupymas nukeliauja į antrą planą. Skamba pažįstamai? Tiesa ta, kad nereikia, kad viskas būtų idealiai sustyguota prieš pradedant taupyti pinigus. Prasmingas patarimas: jei lauksite „tinkamo laiko“  pradėti taupyti, jis niekada nepasirodys. Geriausias laikas pradėti taupyti yra dabar. Geros naujienos yra tai, kad yra daugybė paprastų būdų sutaupyti pinigų  į savo biudžetą. Čia yra keletas patarimų kaip taupyti pinigus, padėsiantys pakoreguoti išlaidas ir greitai sutaupyti pinigų.

Atsisveikinkite su skolomis

Mėnesiniai skolų mokėjimai yra didžiausias pinigų iššvaistymas, kai reikia taupyti. Skolos atima jūsų pajamas! Taigi pats laikas atsikratyti šios skolos. Greičiausias būdas sumokėti skolas yra skolų gniūžtės metodas. Čia jūs sumokėsite savo skolas nuo mažiausios iki didžiausios. Skamba kažkaip intensyviai, tiesa? Nesijaudinkite – tai daugiau apie elgesio pokyčius, o ne apie skaičius. Kai jūsų pajamos bus išlaisvintos, pagaliau galėsite jas panaudoti siekdami savo taupymo tikslų.

Sumažinkite maisto prekių biudžetą

Dauguma žmonių, sudarę biudžetą, yra šokiruoti sužinoję, kiek iš tikrųjų kiekvieną mėnesį išleidžia maisto prekių parduotuvėje. O jei esate vidutiniškai taupi keturių asmenų  šeima, tikriausiai išleidžiate apie 600 eurų per mėnesį! Taip lengva eiti per tuos stendus, paimti maišą traškučių čia ir kelis maišelius sausainių, o tada dar papildyti pirkinių krepšelį saldainiais ar kitomis gėrybėmis. Tačiau tie maži pirkiniai (dar žinomi kaip biudžeto mažinimo priemonės) prideda nemažai ir baigia kiekvieną mėnesį išpūsti biudžetą.

Sutaupykite pinigų bakalėjos pirkiniams planuodami savo maistą kiekvieną savaitę ir prieš eidami į parduotuvę gerai apžiūrėdami, ką jau turite savo sandėliuke. Nes kodėl norėtumėte nusipirkti daugiau to, ką jau turite? Ir jei tikrai norite laikytis savo sąrašo – palikite vaikus namuose. Norite sutaupyti pinigų ir laiko? Išbandykite maisto prekių atsiėmimą arba pristatymą internetu. Dauguma didžiųjų bakalėjos parduotuvių šiomis dienomis tai siūlo (kartais net nemokamai), ir tai gali sutaupyti daug pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *