Home > Kelionės > Jei norite nepamirštamų atostogų – keliaukite į Norvegiją

Jei norite nepamirštamų atostogų – keliaukite į Norvegiją

į Norvegiją

Norvegija, tai stulbinančio grožio šalis, kuri kiekvieną atvykusį pasitiks neįtikėtinos gamtos peizažais, moderniais ir išskirtiniais miestais, žiemos pramogomis. Norvegija išsiskiria ne tik unikalia kultūra, bet audringų linksmybių gausa. Ši šalis išvagota ledynų, fiordų ir kalnų. Baltųjų naktų žemėje daug šviesių ilgų vasaros dienų, istorinių paminklų, Vikingų laivų nuolaužų ir viduramžiškų bažnytelių, mielų nedidelių miestelių ir nepaliestų žvejų kaimų. Dauguma apsilankiusių teigia, jog Norvegija yra pati gražiausia pasaulio šalis. Milijonai turistų kiekvienais metais apsilanko Norvegijoje, norėdami iš arti susipažinti su šalies kultūra, spalvingomis tradicijomis. Čia galima pasimėgauti norvegiškomis pramogomis ir tiesiog pasidžiaugti nuostabiai praleistu laiku. Norvegijoje šimtametės tradicijos susilieja su skandinavišku modernumu.

Oslas ir Bergenas yra labiausiai lankomi miestai Norvegijoje. Norvegijos sostinė Oslas – nuostabus kultūros, modernaus miesto gyvenimo ir turistinių pramogų sūkurys, kuriame niekada nesibaigia linksmybės. Bergenas – tarp septynių kalnų įsikūręs miestas, kuris populiarus ne vien dėl miesto grožybių ir kultūros, bet ir dėl žiemos linksmybių ir stulbinančio grožio peizažų. Šiuose miestuose įsikūrę daugiausiai lankytinų vietų Norvegijoje – šimtai muziejų, galerijų ir kitų spalvingų pramogų turistams.

Žiemą Norvegijoje būna poliarinės naktys, o vasaros viduryje šiaurinėje šalies dalyje – baltosios naktys, kurių metu arktiniame žiede saulė nenusileidžia nuo gegužės iki liepos pabaigos.

Žiemos čia labai žvarbios, o vasaros dienos tikrai nėra karštos – tikras šiaurietiškas klimatas. Vasarą orai Norvegijoje išlieka gana vėsūs. Vidutinė karščiausia metų temperatūra siekia maždaug dvidešimt laipsnių, kartais šiek tiek daugiau. Norvegijoje yra labai populiarus žiemos sportas ir pramogos. Šioje šalyje gausu žiemos kurortų, slidinėjimo trasų. Jei trokštate aktyvių atostogų – keliaukite į Norvegiją žiemą ir pasinerkite į žvarbias, tačiau nepamirštamas atostogos šioje įspūdingoje šalyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *