Home > Namams > Kaip pasirinkti toršerą?

Kaip pasirinkti toršerą?

Stilingi ir praktiški toršerai- puikus sprendimas ieškantiems papildomo šviesos šaltinio. Šviestuvai, nukreipiantys šviesos srautą į viršų, puikiai tinka jaukios pritemdytos aplinkos kūrimui. Toršeras dažniausiai naudojamas kaip papildomas šviesos šaltinis ir interjero detalė, tačiau įsukant galingesnes lemputes, vis dažniau pasirenkamas pagrindiniam patalpos apšvietimui. Lempos gaubtas apsaugo nuo akinančios šviesos srauto, o reguliavimo mygtukas leidžia paryškinti arba pritemdyti toršero skleidžiamą šviesą. Renkantis toršerą- atkreipkite dėmesį, kad tiktų prie jūsų patalpų interjero. Toršerai dažniausiai pasirenkami nustačius tuos pačius kriterijus, kaip ir renkantis kitą apšvietimo sistemą:

• Medžiaga. Toršerai gali būti ir yra gaminami iš skirtingų medžiagų. Nuo medinių iki metalinių, nuo stiklinių iki plastikinių.
• Pirkdami toršerą tiksliai įvertinkite kur ir kokioje vietoje jis stovės.
• Toršerų apšvietimas skiriasi. Kaip ir kitos lempos gali šviesti skirtingais atspalviais, taip pat ir toršerai šviečia ne tik įprastai balta arba gelsva spalva, tačiau ir rausvai, melsvai… Viskas priklauso nuo to, kokios spalvos gaubtas bus ant toršero.
• Toršerai turi būti derinami prie visos apšvietimo sistemos, kuri bus komponuojama konkrečiuose kambariuose. Taigi derinkite.
• Konkrečiuose erdvėse reikalingas ir skirtingas toršeras: todėl ieškodami taip pat įvertinkite ir kokioje patalpoje jis bus.

Sieniniai šviestuvai naudojami apšviesti erdvę tarp patalpų arba virš lovos, norint pabrėžti paveikslą, nuotrauką ar kitą interjero elementą. Tvirtinami prie pat sienos ir įmontuojamas lengvai pasiekiamas jungiklis. Skiriasi plafonų sienų forma ir tankiu.

Pastatomi šviestuvai

Pastatomi šviestuvai yra nešiojamieji šviestuvai, kurie išsklaido, nukreipia arba atspindi šviesą. Yra skirtingų konfigūracijų, formų ir spalvų. Degant pastatomiesiems šviestuvams malonu skaityti, rašyti, jie sukuria šilumos ir komforto atmosferą.

Lubiniai šviestuvai

Lubiniai šviestuvai yra įvairių formų ir spalvų pagaminti iš stiklo plastiko ir krištolo. Suteikite kambariui šviesos ir lengvumo neapkraudami patalpos. Apšvietimą paįvairinti galima ir kryptiniais šviestuvais. Jie ypač patogūs, nes lempas galima nukreipti į abi puses ir tuo pačiu metu apšviesti keletą objektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *